• Reklama

Siswoo Cooper i7 alternatywa

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Siswoo Cooper i7 alternatywa

Postprzez Mirek_88 » czwartek, 3 września 2015, 11:31

Cena (bez VAT): 500 - 600zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5'
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/16GB
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: nie mam
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska ale mogę rozważyć zakup z chin
Wymagania (parametry, funkcje):mocna bateria, wytrzymały, LTE, dobry GPS i przyzwoity aparat
Opis:

Mój samsung solid już mi się trochę znudził i chciałbym w końcu przejść na jakiegoś smartfona. Nie mam doświadczenia z androidem rootami i grzebaniem w sofcie dlatego chciałbym żeby ze sprzętem nie było większych problemów. Chętnie w nim coś pogrzebie ale bedzie to pierwszy raz, a zmieniać softa co miesiąc na pewno nie zmierzam. Mam jakieś zaufanie do lenowo ale k3 to wielka cegła dla mnie. Widzę że w tym przedziale cenowym polecacie meizu m2, ale parametrami są lepsze telefony jak np. Siswoo Cooper i7, tylko to chyba trochę wynalazek bez wsparcia. Telefeon głównie do gadania sms i neta. Ale to moj pierwszy smartfon i nie wiem co będe z nim jeszcze dokładnie robić.

Pozdrawiam.
Mirek_88

Reklama

Re: Siswoo Cooper i7 alternatywa

Postprzez bartazzz » czwartek, 3 września 2015, 13:20

meizu m2 , xiaomi redmi 2
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Powrót do Jaki telefon kupić ?