• Reklama

Seller response time has ended - co to oznacza?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Seller response time has ended - co to oznacza?

Postprzez Ślimak » 9 mar 2014, o 11:17

Zamówiłem sobie słuchawki, ale sprzedający rzekomo nie zdążył ich wysłać przed tą przerwą w pracy. Podał numer trackingowy, któy od miesiąca się nie zaktualizował. Otworzyłem mu więc spór 3 marca, a wczoraj wyskoczyło mi, takie coś: Seller response time has ended . Co to oznacza? Czy zwróci mi pieniądze? Bo nie mogę nawet włączyć eskalacji sporu... tak jakby był już zakończony. Jak to będzie przebiegać? Słuchawki były dość drogiem więc się niepokoję...
Ślimak

Reklama

Re: Seller response time has ended - co to oznacza?

Postprzez existe » 9 mar 2014, o 12:16

tzn ze nie odpowiedzial wiec zgodzil sie z toba - dostaniesz spokojnie - okolo 10 dni
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Re: Seller response time has ended - co to oznacza?

Postprzez Ślimak » 12 mar 2014, o 17:07

Dzieki.
Ślimak

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI