• Reklama

Scholl do pięt?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Scholl do pięt?

Postprzez sonic » 25 maja 2015, o 15:53

Moja żona dostała taki za ponad 100 zł i jak dla mnie rewelacji nie ma, po kilku użyciach (testowałem na sobie :) ) kamień do wymiany, w zestawie były 4 kamienie ale jak dla mnie to dziwny wynalazek jest :p
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Reklama

Postprzez Gravis » 25 maja 2015, o 15:55

Papier ścierny trzeba tam nawinąć i przykleić pistoletem z klejem na gorąco :D
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez mkgga » 25 maja 2015, o 16:24

sonic napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"Powymyślali te durackie maszyny bo siły w ręcach nie mieli..."
mkgga

Pochwały: 17
Telefon:: lg

Postprzez saperq » 27 maja 2015, o 15:34

Zamówiłem wkłady zamienne.
Jak dojdą dam znać co i jak ;)
Myślę że maszynka to i tak bez różnicy jaka będzie, ma kręcić i tyle ;) Prędkości obrotów nie zmierzę, ani mocy silniczka, a kupić żeby leżał w szafie to szkoda $$ ;)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez saperq » 5 lip 2015, o 23:22

Witajcie :)
Tak jak obiecałem napiszę co nieco o wkładach/padach/zapasowych kręciołkach ;) :

Kupiłem tutaj: http://www.aliexpress.com/snapshot/6690 ... 0815347295

Za: 3,82$ za paczkę(dwupak)

Zamówiłem 27 maja, Sprzedawca podał numer trackingowy 30 maja, nr był widoczny w śledzeniu od 17 czerwca, natomiast fizycznie paczka wyleciała z Chin 18 czerwca. Dotarła do mnie mega szybko bo już 24 czerwca miałem ją u siebie.

Produkt:
Kartonik wygląda identycznie jak ten w PL w Rossmannie, tylko że napisy sugerują że na rynek australijski jest produkt skierowany. W środku 2 pady, identyczny wygląd, identyczne wymiary, kształt itp itd jak oryginalne. Po założeniu nowych padów żona stwierdziła że nie widać/ nie czuć żadnej różnicy, ilość użyć podobna do tych oryginalnych, tzn nie zliczamy takich rzeczy, ale mniej więcej taki sam okres czasu wytrzymały co oryginalne. Więc jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać ?
Dodam tylko że te w Rossmannie kosztują 40-50złza dwupak, tutaj mamy za niecałe 4$ czyli około 14zł na tą chwilę.

Uważam ten zakup za mega udany, no i kolejne również będą u tego kolegi.

Szkoda tylko że wcześniej nie widziałem że Schoole też majfrjendy mają, to bym nie wywalał 150zł za maszynkę do tych padów ...
Jak się zepsuje to wtedy na pewno u niego również zamówię :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Telefon:: Asus Zenfone Max

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić