• Reklama

Santin

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Santin

Postprzez ktatar156 » 9 wrz 2014, o 16:24

Witam,
przymierzam się do wymiany telefonu (A820) na coś nowszego. Najważniejsza jest dla mnie wydajność procesorów, pamięć ram, szybkie łapanie sygnału GPS, minimum 4.5 cala i dioda doświetlająca. Ustawiając filtry na aliexpress na octa core, 2 GB Ram wyszedł mi taki telefonik:
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 75353.html
Jestem w szoku jego ceny, mój Lenovo był o wiele droższy. Czy to jakiś przekręt czy ten telefon naprawdę tylko tyle kosztuje? Ktoś może powiedzieć cokolwiek o tej marce?
ktatar156

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Santin

Postprzez shayk » 9 wrz 2014, o 16:29

Przecież to widać że fejk :)
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez ktatar156 » 9 wrz 2014, o 16:38

Mógłbyś wyjaśnić po czym poznałeś?
A coś takiego?
http://www.aliexpress.com/item/MTK6592- ... 86648.html
Coś te ceny są niskie, ale ogólnie ci kolesie mają dużo feedbacków.
ktatar156

Postprzez shayk » 9 wrz 2014, o 17:20

Wierzysz że ktoś sprzeda Ci telefon telefon załóżmy z 2 gb ram w cenie 512 czy nawet 256? Ja w takie cuda nie wierzę, chyba trzeba by było wrócić do czasów Jezusa i jego "cudów" a o procesorze nie wspominając, przecież to wszystko to są bajki a dostaniesz bubel gorszy niż możesz oczekiwać... O jakich feedbakach mówisz skoro nikt tego jeszcze nie kupił? Mają po 0 feedbacków razem w tych 2 aukcjach.. ale jeśli chcesz być oszukanym, i zmarnować pieniądze to kto bogatemu zabroni :-D chociaż nie wiem czy w tym przypadku chodzi o bogatość, czy o naiwność... z 2gb w przyzwoitej cenie jest Neken N6 z pandawill, za 500 zł (bez vatu) to i tak nie jest dużo.

Pozdrawiam.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez ktatar156 » 9 wrz 2014, o 19:16

No tak, ale na innych aukcjach jakoś sprzedają z pozytywnym skutkiem wiec troszkę dziwne, że chcą tracić opinie przez taką aukcje. Pomyślałem, że firma mało znana i chce się wybić ;-) fakt faktem kto mogłby polecić model spełniający ww wymagania, jakiś Lenovo lub zte? I oczywiście fajnie jak będzie polski język i w miarę dobry soft bez chińskich appek.
ktatar156

Powrót do Jaki telefon kupić ?