• Reklama

Samochód z Niemiec :P

Rozmowy na wszystkie tematy

Samochód z Niemiec :P

Postprzez Sambek » 13 maja 2015, o 23:51

Cze, mam do was pytanie jako do specjalistów od importu zza granicy :P Mój tata szuka samochodu i znalazł całkiem korzystną ofertę od Niemca, który chce całą transakcję przeprowadzić przez tę firmę: http://int-safe-sped.de/index.php?lang=en

Jako pośrednik znając język gadam zarówno z formą jak i z tym Niemcem :D Moim i taty zdaniem wszystko jest ok, jednak moja mama jest strasznie przeciw - ogólnie dostaliśmy wszystkie dane co chcieliśmy, firma też odpisuje bardzo szybko, no ogólnie wszystkie informacje które dostaliśmy wydały się w porządku. Jest jeden mały haczyk - zanim nam wyślą samochód trzeba wpłacić zaliczkę w postaci połowy kwoty samochodu, potem mamy kilka dni na sprawdzenie i jak się nie spodoba, samochód jest odsyłany i zaliczka zostaje nam zwracana. Myślicie że nie byłoby żadnych problemów? Można im zaufać?
Sambek
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 21:37
Pochwały: 1
Telefon:: S Galaxy

Reklama

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez robertsl » 14 maja 2015, o 05:35

Kiedyś był reportaż właśnie o tym co piszesz. Tak właśnie ludzi robią tyle że nie do końca pamiętam jak ten wałek wyglądał, ale było to dosłownie to samo tylko samochód był z Anglii. Szukaj w internecie o takiej metodzie wyłudzania pieniędzy.
robertsl
 
Posty: 131
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 12:21
Lokalizacja: sosnowiec
Pochwały: 1
Telefon:: Ulefone p6

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez saperq » 14 maja 2015, o 09:18

Kant :)
Prześlij mi połowę kasy, a mnie więcej nie zobaczysz :) Taka zasada działania :D

Hyhyhy.
Chcesz pewne auto?
www.autohus.de

Zapłacisz "trochę" więcej, ale masz pewność jego historii i nie będziesz później płakał że albo ktoś Ciebie na kasę oszukał, albo kupiłeś igłę nic nie puka nic nie stuka tylko lać i jeździć ( jest wersja że jak przez kogoś innego sprowadzony - to dziadek z Niemiec jak sprzedawa łto płakał :D ) a później samochód okazuje się studnią bez dna :)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez eSbe » 14 maja 2015, o 14:12

kolego a co za problem wsiasc do auta z ojcem, jechac i go zobaczyc samemu i samemu przywiez? praktycznie w kazdej czesci niemiec dostaniesz taki model jaki chcesz, wiec wybierz sie tam gdzie masz najblizej. Moim zdaniem lepiej zrobic nawet 1000 km, niz zaplacic komus za to zeby nam wcisnal szrota. Jesli szukasz konkretnego modelu, to bierz od 1wszego wlasciciela z ksiazka serwisowa. Od turka nie kupuj, bo to gorsze niz kupic od polskiego handlarza. Kreca waly niemilosiernie. Ogolnie polecam kupowac samochody od osob prywatnych.
Na dole masz wyszukiwarke. Jesli chcesz passata b5 kombi z 1.9 TDI(kultowy samochod Januszy), to mam kumpla ktory sprowadza to dziadostwo i sprzedaje w PL.

www.mobile.de
www.kleinanzeigen.ebay.de
www.autoscout24.de
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez haber01 » 14 maja 2015, o 14:30

Nic nowego nie napisze, ale znajomy w ten sposób kupił samochód. Dał zaliczkę, ani auta, ani kasy. Po dwóch latach sadzenia odzyskał zaliczkę. Gra nie warta świeczki.
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez schreder » 14 maja 2015, o 14:46

U nas w Polsce są kolesie co pomagają sprowadzić i robią przy tym filmy na yt. Szukaj strony auta z Niemiec . Wpisz w Google to ci znajduje

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
schreder
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 15:24
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 13
Telefon:: Nexus 5
ROM: Cataclysm

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez Sambek » 14 maja 2015, o 20:26

@eSbe - No cóż, dla jednego problem, dla drugiego nie :) Trzeba by wracać na dwa samochody ewentualnie, ja jeszcze prawa jazdy nie mam to połowę rodziny trzeba by było zgarniać :P Czyli wniosek jednoznaczny, nie ma co ryzykować. A już osobiście byłem prawie zdecydowany :) Coś fajnego się w Polsce ostatnio znalazło też, więc spoko. Dzięki wielkie za odpowiedzi ;-)
Sambek
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 21:37
Pochwały: 1
Telefon:: S Galaxy

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez haber01 » 15 maja 2015, o 03:32

Jako ciekawostkę dodam, że zdarzają się Niemcy, prywatne osoby, co potrafią skręcić licznik. Znajomy kupił rok temu auto od Niemca, brat co mieszka na stałe mu załatwił wszystko, w polskim aso okazało się, że machniety 20k km. W sumie to i tak dobrze, lepiej 20 niż 120 :-D
Natomiast szwagierka ma samochód z Niemiec z jakiegoś dużego komisu, który prowadzili Polacy, i już 4 rok się nic z nim nie dzieje,a to diesel. Także nie ma reguły na to.
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez skawin » 15 maja 2015, o 12:17

bez-wypadkowe.net, są tam inspektorzy którzy pomogą ci sprawdzić auto w każdym województwie i tacy którzy sprowadzają.
skawin
AKTYWNY
 
Posty: 225
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 07:28
Pochwały: 1

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez Sambek » 17 maja 2015, o 00:26

Ok, dzięki za rady i za linka. Na pewno się przyda, bo już trochę na znalezienie czegoś ok nam schodzi :D Ale teraz będziemy mądrzejsi, dzięki jeszcze raz za spory odzew.
Sambek
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 21:37
Pochwały: 1
Telefon:: S Galaxy

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez eSbe » 17 maja 2015, o 10:33

Co chcesz przywieźć i w jego miejsce (tak z ciekawości )?

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Samochód z Niemiec :P

Postprzez monk » 18 maja 2015, o 10:14

Sambek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dokładnie, też korzystałem swego czasu z tej strony. Wbrew pozorom to niezwykle żyjące forum.
monk
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 18:29
Telefon:: LG G2

Następna strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
cron