• Reklama

[G4S] Salamander ROM od TF

[G4S] Salamander ROM od TF

Postprzez wmp » 9 lut 2015, o 02:47

TF dziś wypuścili nowy ROM na G4S, http://tfandroid.es/en/rom-g4s-g5s-s2-salamander-tf-v1/. Czy ktoś będzie chciał testować? Jestem ciekawe co nowego, a z opisów to niewiele można się dowiedzieć.
wmp

Pochwały: 4
Telefon:: brak

Reklama

Re: [G4S] Salamander ROM od TF

Postprzez dominiss1990 » 9 lut 2015, o 05:25

Jest i na needrom -> http://www.needrom.com/download/salamander-rom/

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z tego co widzę na pierwszy rzut oka w porównaniu do SPAOSP, to jest to Android 4.4.4, i jest obsługa wybudzania gestami. Za kilka dni zainstaluje na pewno, chwilowo brak czasu.
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Re: [G4S] Salamander ROM od TF

Postprzez dominiss1990 » 18 lut 2015, o 12:26

Kilka dni już używam tego romu i mogę co nie co o nim powiedzieć.

A więc pasek powiadomień jest okropny, już się przyzwyczaiłem ale na początku odstraszał, co prawda pomyślany bo mamy dostęp do podstawowych funkcji (Wifi, BT, internet mobilny itp.) od razu po rozwinięciu paska, ale jego jasny styl graficzny bardzo brzydko wygląda - nie komponuje się to zbyt estetycznie.

Rom działa stabilnie, nie ma zwiech czy lagów. Bateria również trzyma bardzo dobrze, może nawet ciut lepiej niż na SPAOSP. GPSu nie testowałem. Xposed z modułem GravityBox działa perfekcyjnie.

Natomiast mam jedno zastrzeżenie co do jakości rozmów - głos rozmówcy jest nieco gorszy niż na SPAOSP, zauważalna różnica. Z tym, że na needrom użytkownicy pisali, że problem ten występuje tylko na SIM1, ja korzystam z jednej karty MicroSIM, więc na drugi slot nie mam jak sprawdzić - ale nie ma tragedii, też po kilku dniach się już można przyzwyczaić.
dominiss1990
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Jiayu G4S 2/16
ROM: 4.4.3 SPAOSP

Powrót do ROM'y i modyfikacje