• Reklama

S6 clone MT6572

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

S6 clone MT6572

Postprzez Multi123 » poniedziałek, 23 listopada 2015, 20:04

Witam!

Szef zakupił w Chinach 2 podróbki s6. Soft wgrany oszukuje pod względem pamięci (pokazuje 32 GB pamięci telefonu i karty SD która ma 4GB...), w ilości RAM (pokazuje 3GB a ma chyba 512MB). Niepoprawnie pokazuje również procesor i wersję Androida. Z tego co ustaliłem procesor jaki faktycznie znajduje się w urządzeniu to Dual Core MT6572.

Problem pojawia się w pamięci telefonu dostępnej dla użytkownika. Według aplikacji do eksplorowania plików, faktyczna pamięć to 15MB... Praktycznie nic nie mogę zainstalować z Google Marketu, bo wyrzuca brak pamięci. Znalazłem poradnik, aby edytować plik vold.fstab (zamieniłem sdcard0 na sdcard1 i odwrotnie). Niestety to nie pomogło i pamięć wewnętrzna dalej widoczna jest jako 15 MB i nadal prawie nic się nie instaluje. Udało mi się zrootować telefon i wykonać kopie obrazku za pomocą MTK Droid.

Prosiłbym o pomoc, może pomogłaby zmiana ROM-u ? Skąd go jednak wziąć i jak wgrać ?

Pozdrawiam
Marcin
Multi123

Reklama

Powrót do INNE MARKI