• Reklama

Rozpinany Sweter Gucci (Ocena)

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Rozpinany Sweter Gucci (Ocena)

Postprzez advercik » 20 paź 2014, o 15:06

del
advercik

Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Rozpinany Sweter Gucci (Ocena)

Postprzez szymi » 20 paź 2014, o 15:56

advercik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

o jak śmiechłem :mrgreen: to chyba jakaś autoobrona, że kupiło się sweterek jak z bazaru, wydając 80 zł i czekając na niego miesiąc? bo chyba nie masz na myśli tego lipnie wyszywanego logo jednocześnie wiedząc że kupiłeś podjebke od kitajca :mrgreen:
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez jurekg » 20 paź 2014, o 16:10

Jak dla mnie za małe logo.
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez szymi » 20 paź 2014, o 16:16

jurekg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Obrazek :mrgreen:
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez menciu » 20 paź 2014, o 16:27

Obrazek
menciu

Telefon:: szajsung

Postprzez ra-vau » 20 paź 2014, o 17:11

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

o jak śmiechłem :mrgreen: to chyba jakaś autoobrona, że kupiło się sweterek jak z bazaru, wydając 80 zł i czekając na niego miesiąc? bo chyba nie masz na myśli tego lipnie wyszywanego logo jednocześnie wiedząc że kupiłeś podjebke od kitajca :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Takie swetry kupowałem gdy miałem biede, na giełdzie/targu, ... cena kilka lat temu, to ~50zł. Sądze, że jakość będzie szła w parze z wyglądem tego czegoś, będzie zbliżona do tej bazarowej. Po domu mógłbym chodzić w tym, ... ale nigdzie dalej. 8-)

Wolałbym kupić coś z 'polskiej sieciówki' i nie wstydzić się tego, że chodzę w jakimś croppowym czy innym zara'owym ciuchu, niż wyjść z tym wyszywanym logiem do ludzi,....

http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5%BC ... 69238.html

http://www.bershka.com/pl/pl/boy/boy/sw ... size,color

http://www.reserved.com/pl/pl/man/all-3 ... s/sweaters
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez wacie72 » 20 paź 2014, o 17:26

Nie dyskutuję tutaj o gustach , bo każdemu co innego się podoba.
Ale myślisz ze polskie sieciówki nie szyją w chinach ?

Jakość wykonania moze być bardzo podobna.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez ra-vau » 20 paź 2014, o 19:12

Niech jakosc wykonania bedzie podobna, ale na tym kupionym w reservd nie ma loga guczi, a sam krój\wyglad jest duzo bardziej akceptowalny niz to cos targoguczi. Logiczne, ze szyja w CN bengladeszach itp... różnica taka, ze mozesz dotknac, ocenic samemu, na miejscu, a nie kupic cos z oblesnym logiem i wmawiac innym i przedewszystkim sobie, ze to dobra inwestycja. Przypomina mi sie lotnisko w Turkey, gdy wracajac do kraju, widzi sie tlumy zwlasza Polaków, w tureckich oryginalach... ubrane cale rodziny od stóp do głów. :lol: czasem taki Janusz zapomni o klapkach i smiga to w kompleciku lacoste polo, szorts by adidas, oraz klapki kubota :mrgreen:
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić