• Reklama

Rozmowa z nadgarstka, pomocy ;) co kupić?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Rozmowa z nadgarstka, pomocy ;) co kupić?

Postprzez Daxxx » wtorek, 15 marca 2016, 23:06

Rozglądam sie na alieexpres za smartwatchem, chce sie wyrobić do 50$, a potrzebuje w sumie jedna rzecz żebym mógł mieć telefon przy sobie a rozmawiać przez zegarek jako zestaw głośnomówiący, czy jest w ogóle taka możliwość? czy to raczej działa tylko gdy jest karta SIM w zegarku?
Jaką opcje zaznaczyć z lewej strony trzeba aby pokazało same zegarki z mozliwością głośnej rozmowy, pracuje na budowach więc zależy mi na tym żeby telefon był schowany trochu szkoda mi4c zeby sie zepsuł, wiec spokojnie bedzie w pokrowcu a ja bede rozmawiał przez zegarek, pewno ktoś napisze no to po co sa słuchawki BT, pewnie że są ale słuchawką nie wybiore do kogo chce zadzwonić. z góry dziękuje za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi nowemu użytkownikowi ;)
Daxxx

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Rozmowa z nadgarstka, pomocy ;) co kupić?

Postprzez krogul252 » środa, 16 marca 2016, 17:25

Ja mam sony swr30 przez niego mozna odbierac połączenia i normalnie rozmawiać bez wkladania żadnych simow.Tez szukam smartwacha ktory posiada taką funkcje i najchętniej z chin ale na razie nic nie moge znaleźć.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
krogul252

Postprzez slavo22 » środa, 16 marca 2016, 17:53

Ten zegarek to umożliwia
http://s.aliexpress.com/2IFzyiQR
Miałem go i ta funkcja właśnie mnie wkurzała. Mieści się w cenie więc możesz spróbować.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez Daxxx » środa, 16 marca 2016, 21:17

slavo22 napisał(a):Miałem go i ta funkcja właśnie mnie wkurzała. Mieści się w cenie więc możesz spróbować.

Dlaczego Cie wkurzała?
Kiedy Cie wkurzała?

krogul252 napisał(a):Ja mam sony swr30 przez niego mozna odbierac połączenia i normalnie rozmawiać bez wkladania żadnych simow.Tez szukam smartwacha ktory posiada taką funkcje

No czegoś nie kumam, masz to i jeszcze szukasz?

http://allegro.pl/zegarek-smartwatch-gv ... i_c=112236
Ten niby wszystko ma, no prócz pisania wiadomości :C :D
Ktoś go gdzieś widział, użytkował?

I ten też jest telefonem Zordona z Power Rangers :O
http://allegro.pl/promocja-zegarek-smar ... 25742.html jest fukcja głośnomówiąca i jeszcze odbieranie smsów...
Daxxx

Postprzez krogul252 » środa, 16 marca 2016, 22:37

Po prostu mi się znudził.Chciałem teraz smartwacha z kolorowym wyswietlaczem pylsometrem i na. Androidzie. Strasznie podoba mi sie ten chinski k18 lub no1 d5 tylko nie wiem czy mozna przez blutu odbierac polaczenia.Szukam czegos naszpikowanego bajerami tak do 130 dolcow,ale dzieki za linki

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
krogul252

Postprzez slavo22 » czwartek, 17 marca 2016, 00:36

Pisałem że dla mnie porażka bo nie lubię do ręki mówić a w tym modelu nie ma opcji żeby tylko informował o połączeniu przychodzacym. Przy odbieraniu za pomocą telefonu gdy jest aktywne połączenie BT z zegarkiem to właśnie zegarek służy za słuchawkę i mikrofon. O to ci chodziło więc podałem ten model, tym bardziej że i mieści się w cenie i osobiście go testowałem.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez Daxxx » poniedziałek, 21 marca 2016, 08:57

Ryju przeczytaj pierwszy post w jakim celu jest mi to potrzebne, nic chyba tam o Twoich rowiesnikach nie wspominam,nie chce wydać duzo, ba chce wydać jak najmniej żeby móc wykonać szybki telefon i wykonać go w trybie glosnejrozmowy dlatego pytalem o niektóre możliwości.
Także idź sobie nabijać posty gdzie indziej i szukaj przy okazji kumpli z gimnazjum.
Daxxx

Postprzez elephant_ml » poniedziałek, 21 marca 2016, 10:53

Daxxx bardzo dobra odpowiedź dla tego specjalisty powyżej.
Trudno zrozumieć że ktoś chce praktycznie wykorzystać jakieś "szpanerskie" funkcje sprzętu, a nie tylko popisać się przed kolegami w kiblu między lekcjami.
Wracając do tematu. Sam szukałem smartwatch'a przez który mogę prowadzić rozmowę - przede wszystkim odbieranie połączeń (nie wkładając w niego karty SIM i mając smartfona w plecaku lub kieszeni na plecach).
Założyłem nawet wątek na XDA. Tam dostałem 2 propozycje. Ogólnie znany No.1 d5 (choć nigdzie jeszcze nie widziałem recenzji z używaną tą właśnie funkcją) oraz No1. A10. Ten drugi byłby jak najbardziej dla Ciebie. Cena poniżej 60$ i potwierdzone działanie funkcji słuchawki przez BT.
Ja osobiście wybrałem No.1 d5. Bardziej konfigurowalny. Tyle że cena ponad dwa razy większa. No i nadal nie wiem czy przez niego porozmawiam bez wsadzenia w niego SIM. Dowiem się jak przyjdzie.
A dla ciekawskich po co mi taka funkcja, to: NA ROWER.

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka
----------------

Marcin
elephant_ml

Pochwały: 2

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch