• Reklama

Rozbity wyświetlacz jiayu G4s

Re: Rozbity wyświetlacz jiayu G4s

Postprzez secretsanta » niedziela, 28 grudnia 2014, 23:21

KacperX napisał(a):hej
Odświeżę do wymieniających. Zabrałem się i efekt po złożeniu :P Jak wykonam połączenie i na odwrotnie ok. Po odebraniu przez kogoś połączenia czarny wyświetlacz, takto wszystko ok. Jakby coś z czujnikiem było od światła, myślałem że zasłoniłem jakoś dziwnie ale nie i nie mam pomysłu ?

Jakbyś tak jeszcze raz napisał dokładnie co i jak bo trochę się pogubiłem. Czujnik zbliżeniowy/światła przysłonięty? Taki gumowy kołnierzyk powinien być wokół niego. Czasem może się przesunąć.
secretsanta
NewsMan

Pochwały: 20

Reklama

Re: Rozbity wyświetlacz jiayu G4s

Postprzez KacperX » poniedziałek, 29 grudnia 2014, 12:23

Na to by wychodziło że to czujnik zbliżeniowy czy światła ale specem nie jestem tylko laikiem.

A więc jak ktoś zadzwoni do mnie, to widać wszystko tak jak powinno być przed odebraniem, po odebraniu połączenia robi się czarny wyświetlacz tak jak bym go zbliżył do ucha, mimo tego ze trzymam w ręku i normalnie mogę rozmawiać. Tylko ze nie odrzucę albo nie zakończę połączenia bo przez całe połączenie jest czarny wyświetlacz tak jak bym trzymał dalej przy uchu, jak ktoś się rozłączy wraca do normy i wszystko działa. Mam nadziej że troszkę lepiej naświetliłem sytuacje. Telefon taki jak w temacie.
KacperX

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna