• Reklama

Rowery i akcesoria - ciekawe fanty z chin!

Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe,

Re: Rowery i akcesoria - ciekawe fanty z chin!

Postprzez kaol » 31 lip 2016, o 14:47

Chcę sobie teraz coś zamówić do roweru ktoś coś jeszcze ma i jest w stanie polecić?
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Postprzez Borynaa » 11 sie 2016, o 20:45

I coś wiadomo z tym czujnikiem?
Borynaa

Telefon:: meizu m1 note
ROM: flyme 4.2.0.4l

Postprzez marx » 14 sie 2016, o 23:04

mam tego, działa bez problemu, Ustawiasz rozmiar koła(obwód), datę czas, i to prawie wszystko, warto kupić. Dużo opcji ma.
http://www.aliexpress.com/item/Waterpro ... 40136.html
marx
Administrator

Pochwały: 224
Telefon:: Dual sim

Postprzez oksymoron » 19 sie 2017, o 16:13

Trochę odświeżę temat. Ostatnio, po kilku latach używania zerwał mi się silikonowy uchwyt na telefon. Bardzo podobny do znanego uchwytu, który nazywa się podobnie jak obywatel Finlandii:) Ponieważ silikon był już naderwany od dłuższego czasu (kiedyś mocowałem nim pompkę), to zawczasu zamówiłem kolejnego. Niestety nowy zerwał się przy pierwszym użyciu - nie był tak rozciągliwy, jak inny posiadany. Nawet mam wątpliwości, czy był zrobiony z silikonu.
W każdym razie jest okazja na zmianę i zamówiłem https://www.aliexpress.com/item/Top-Qua ... 15990.html
Silikonowy uchwyt jest fajny, ale częste wkładanie telefonu bywa upierdliwe - trzeba się zatrzymać i użyć obu rąk. Z plastikowym uchwytem mam nadzieję, że będzie mniej kłopotu i zrobienie fotki zajmie mniej czasu (nie raz rezygnowałem, bo mi się nie chciało zatrzymywać:))
Mam też sakwę na mostek rosewheela (z okienkiem na telefon), ale chcę z niej zrezygnować, kiedy przyjdzie uchwyt. Power banka i pierdoły będę trzymał w torbie montowanej na rurę górną i sterową. Trochę wybrałem ją w ciemno, mam nadzieję, że nie okaże się zbyt szeroka. Coś takiego:
https://www.aliexpress.com/item/Bicycle ... 17425.html
Z innych ciekawych uchwytów znalezionych w międzyczasie myślę, że warto rozważyć:
https://www.aliexpress.com/item/Origina ... 10530.html? - chyba silikonowy, ale montaż telefonu wygląda, że jest szybszy niż we wspomnianym wcześniej uchwycie.

albo GUB G-85 - to już aluminiowy uchwyt działający jak imadło. Można go zamontować na mostku, kierownicy, albo na rurze sterowej. Ponoć bardzo solidny, tylko trzeba uważać, by nie zmiażdżyć telefonu:) Jest też tańsza wersja tego uchwytu z tworzywa.
oksymoron

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE

Postprzez Roni11 » 10 wrz 2017, o 11:02

@oksymoron doszedł do ciebie ten uchwyt?
Jak go oceniasz? Wejdzie w to telefon 5,5 cala?
Roni11

Telefon:: Redmi Note 4 Global

Postprzez oksymoron » 11 wrz 2017, o 09:52

Roni11 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak. Zrobiłem już z nim jakieś 200 km. Telefon 5.5'' spokojnie się zmieści.
Mocowanie jest spoko, choć musiałem dać grubszą gumę pod zacisk- zamocowałem go na kierownicy, bo mostek mam trochę za krótki (w sumie to nawet wygodniejsze mieć tel. przy ręce).

Na wertepach słuchać te czerwone przyciski do zwalniania ścisków, ponieważ nie są w żaden sposób przyblokowane.

Dużym plusem jest to, że ten uchwyt nie odstaje (zależało mi na tym) - nie ma tego głupiego przegubu z kulką. Skręcisz to mocno, to się nie ruszy. Jest stabilny.

Telefon trzyma się pewnie, choć spotkałem się z relacją, że komuś wypadł, kiedy rower się przewrócił pod sklepem. Ja mam telefon w silikonowym pokrowcu, a na ściskach jest guma, więc myślę że tak łatwo telefon nie wypadnie.
Pewnie po czasie ten zacisk się wyrobi, bo słychać, że ta blokada w środku jest plastikowa.

Żeby zwolnić blokadę trzeba wcisnąć (czy raczej przesunąć) jednocześnie oba czerwone przyciski, więc siłą rzeczy trzeba użyć obu rąk. Miałem nadzieję, że wystarczy jedna ręka do tego, ale te przyciski nie są sprzężone:) - tzn górny zwalnia górę, ale dół zostaje na miejscu - no trzeba oba i już:). W każdym razie trwa to moment, więc jest zdecydowanie mniej kłopotu niż z finnem.

Póki co jestem na prawdę zadowolony.
Na YT znajdziesz sporo filmików z tym uchwytem (letdoo bicycle phone holder), np.
https://www.youtube.com/watch?v=UfJxlQgkErg

Z torby także jestem zadowolony. Jest wąska i nie uderzam w nią kolanami:) Rower od razu lepiej wygląda bez wspomnianej wcześniej torby na kierownicy:)

Pochwały przyznane za posta: 2
oksymoron

Telefon:: ZTE

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe