• Reklama

ROOT problem z dostępem do sdcard

ROOT problem z dostępem do sdcard

Postprzez SYSTEM_SHOCKGEN » sobota, 21 listopada 2015, 01:47

Witam, od niedawna jestem użytkownikiem telefonu Jiayu G4S
Dręczy mnie jeden problem, otóż zrootowałem swoje urządzenie za pomocą Philz Recovery, wgrałem SuperSU, wszystko niby śmiga lecz nie do końca
Pod rootem nie mam dostępu do pamięci telefonu (aka sdcard), bez uprawnień wszystko działa ok jednak z uprawnieniami nie wyświetla żadnych plików w tej lokalizacji (choć wejść do niej potrafi). Root Browser wyświetla te pliki choć nie jestem pewien czy chodzi on cały czas pod rootem (wcześniej nie chciał ich pokazywać) za to terminal z uprawnieniami usera pokazuje pliki w /sdcard, ale gdy tylko mu przyznam SU to nie widzi tam już nic. Próbowałem programu SDFix który miał rozwiązać ten problem jednak to nic nie dało, próbowałem też opcji w TWRP "fix permissions" też nieskutecznie. Zauważyłem że pod rootem trochę zmienia się lokalizacja, jednak w /storage/sdcard0 jak i w /mnt/sdcard pod rootem jest pusto. Wcześniej używałem też programu iRoot i przy próbie podmienienia go na SuperSU za pomocą skryptu też wyświetlał mi się błąd że nie można odnaleźć lokalizacji (skrypt w /sdcard/script) Zna ktoś może rozwiązanie problemu? Wersja systemu z której korzystam: G4S_20141113-154404_[jiayupolska_PL] ale pamiętam że na SPAOSP_V1 też występował ten problem
SYSTEM_SHOCKGEN

Reklama

en.001phone.cn=

Re: ROOT problem z dostępem do sdcard

Postprzez yusuf » piątek, 27 listopada 2015, 14:05

A bez zewnętrznego roota wszystko działa jak należy? W G4s roota się robi z poziomu ustawień, może spróbuj tak
yusuf

Pochwały: 3

Powrót do Pomoc techniczna