• Reklama

Rom dla Xiaomi Mi4C

Re: Rom dla Xiaomi Mi4C

Postprzez hel_sake » niedziela, 13 listopada 2016, 18:44

Sorki ale zainstalowanie najnowszej china dev zablokowało botloader, czy teraz mogę przez flashtool-a wgrać starszą wersję softu który dawał możliwość odblokowywania komendą "fastboot oem unlock"?
hel_sake

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez bumbum » poniedziałek, 14 listopada 2016, 10:42

czy moze mi ktos wyjasnić kilka terminów? Ogólnie nie mam problemów z aktualizacja Miui czy też usunięciem bootloadera, poradników jest mnóstwo, ale nie raz piszecie o takich rzeczach których w poradnikach nie ma.
np. odblokowywanić komendą "fastboot oem unlock"? Co to znaczy wgrywanie przez EDL i przez fastboota. Wiem jak wgrywa sie przez recovery bo robiłem to kilka razy i czytałem jak wgrywa się przez miflash. Ale o metodzie edl i fastboot nie słyszałem. To znaczy wiem co to fastboot. Trudno mi się połapac w tych anglojęzycznych skrótach i terminach a chciałbym wiedziec nie raz o czym piszecie, bo moze to jest nic innego jak te sposoby które ja stosuje ale inaczej nazwane.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29

Postprzez bartazzz » poniedziałek, 14 listopada 2016, 11:00

@hel_sake u mnie w telefonie to działało (tel od goldwaya), tyle że ja wcześniej niczego nie flashowałem.

pełna procedura jest tu:
Kod: Zaznacz cały
https://miuipolska.pl/forum/topic/10626-rozblokowanie-bootloader-bez-pozwolenia-xiaomi/
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez hel_sake » niedziela, 20 listopada 2016, 20:39

Podaje link do wszystkiego co potrzebne do oblokowania telefonu, trzeba wszystko zainstalować, jest tam także TWRP i obraz do Miflash-a który na pewno daje możliwość odblokowania bootloadera komendą. Może komuś się przyda :) http://chomikuj.pl/hel_sake/Mi4c+Odblokowanie
hel_sake

Pochwały: 1

Postprzez Esper » środa, 30 listopada 2016, 23:59

dziś odebrałem swojego mi4c 2/16 MIUI Glivak 8.0 stable 8.0.4.0.0 - pytanie czy zalecanie przejście na jakiś inny rom, a jeśli tak to jaki?
Esper

Pochwały: 3

Postprzez bergmen » czwartek, 1 grudnia 2016, 02:27

na xiaomi.eu
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 25

Postprzez zawel » czwartek, 1 grudnia 2016, 12:13

cm 13.1 od teamsuperluminal…
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez basswitek » piątek, 2 grudnia 2016, 22:51

Aktualnie są jakieś problemy z Mokee, ostatnie wersje są zabugowane, nie aktualizowałem swojego Romu Mokee od paru miesięcy (z obawy żeby czegoś nie zepsuć, bo wszystko działało naprawdę super). Bateria nie spada w nocy nic lub max 1-2%, nic w tle nie ciągnie niepotrzebnie itd, SOT 5-7h. Niestety jest jedna poważna wada - brak możliwości wyłączenia jednej z kart sim, można właczyć i wyłączyć tylko obie na raz (tryb samolotowy). Tak samo jest w Romie od Superluminal. znalazłem jeszcze ciekawy ROM - Resurection Remix i jeśli ma opcję aktywacji tylko jednej z kart SIM to na pewno zainstaluję bo ma dobre opinie nt baterii i reszty.
basswitek

Pochwały: 7

Postprzez clorox » piątek, 2 grudnia 2016, 23:20

Chętnie poznam opinię na temat tego romu, bo w niedługim czasie czeka mnie instalacja czegoś zamiast MIUI. Przy okazji zapytam czym najlepiej zrobić downstep procka?
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 38

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje