• Reklama

Reklamacja - ktoś sprawdzał?

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: Reklamacja - ktoś sprawdzał?

Postprzez coolicool » piątek, 8 maja 2015, 07:09

mirabel napisał(a):Hej,
kupiłam Elephona p6000 w Coolicool. Niestety, skaza na ekranie + bateria tracąca 40% w 2 minuty chyba zmuszą mnie jednak do reklamacji i odesłania do Chin.
Mam jednak pytanie - czy ktoś z was reklamował coś u nich? Przez miesiąc próbowałam z nimi wyjaśnić sprawę ekrany i baterii i łągodnie mówiąc, jakość obsługi klienta nie powala. Zdaje sobie sprawę, że mają tam tysiące klientów dziennie, ale jeśli przez miesiąc (na odpowiedź musiałam czekać średnio koło 4 dni) kilka razy jestem proszona o wysłanie zdjęcia tyłu telefonu i numeru zamówienia... Nie wzbudza to zaufania. Telefon potrzebny jest mi do pracy, już odesłanie jest dla mnie problemem. Pytanie tylko ile zajmuje cały proces reklamacyjny (oczywiście orientacyjnie)? No i czy odzyskam telefon czy nie zaginie gdzieś w drodze na koniec świeta (albo już w samych Chinach, skoro taki problem z ogarnięciem korespondencji mailowej mają, to co dopiero z przesyłkami?). Ktoś z was już tam reklamował coś?

Hi friend,we are so sorry for the inconvenience,could you please provide us your oder number? Then we will try our best to find a better way to solve the problem~
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

en.001phone.cn=
Poprzednia strona

Powrót do coolicool.com