• Reklama

reklamacja Hdc galaxy s4 spór

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

reklamacja Hdc galaxy s4 spór

Postprzez biniox1 » 22 cze 2013, o 15:40

Witam
zakupiłem telefon HDC galaxy s4 lecz niestety po kilku dniach wyskoczyła plama na ekranie
chciałem go oddac na gwarancje lecz niestety chinczyk nie odpisywał wiec otworzyłem spór
Moje pytanie brzmi
co będzie jeżeli chinczyk nie odpisze na spór?
Czy odzyskam z automatu pieniądze?
Jeżeli tak to ile muszę na to czekać?
biniox1

Reklama

Postprzez dytruff » 23 cze 2013, o 13:25

Wszystko co działa z automatu, działa na korzyść sprzedającego.
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez existe » 23 cze 2013, o 15:08

ponadto towar odebrany i nie odeslany uwaza sie za sprzedany
czy ty jako sprzedawca oddalbys pieniadze bez zwrotu reklamowanego sprzetu ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Weredroid » 24 cze 2013, o 19:22

A co jeśli sprzedawca nie zechce odebrać sprzętu? Ali sprawdza nasze nadanie i zwraca z automatu?

Ponadto mam pytanie trochę offtopem, ale zawsze mnie zastanawiało, co jeśli sprzedawca prześle nam cegłę zamiast telefonu, jakim cudem Ali sprawdzi czy faktycznie on to nam wysłał czy my nie podmieniliśmy telefonu na cegłę i nie chcemy zrobić sprzedawcy w balona?
Weredroid

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI