• Reklama

Reklamacja, co robić ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Reklamacja, co robić ?

Postprzez siwa342 » 26 gru 2014, o 23:16

Witam
Zamówiłam na ali 3 takie same sukienki,wczesniej zamówiłam taką samą u kogoś innego(oczywiście sukienka super)a teraz od tego sprzedawcy bo miał taniej. Sukienki które przyszły to jakies kpiny,prześwitują,wogóle nie zgodne ze zdjęciami jakie wstawił sprzedający. mam pytanie jak myślicie o jaki zwrot się mogę starać? Nawet mogłabym je odesłać ale na jego koszt oczywiście. 1szt sukienki kosztowała koło 12$
siwa342

Telefon:: sony ericson

Reklama

Re: Reklamacja, co robić ?

Postprzez jurekg » 27 gru 2014, o 15:28

Przeŝwitywanie nie nazwałbym wadą z mojego punktu widzenia :-P

Wysłane z mojego NewmanK1
jurekg
AKTYWNY

Pochwały: 11

Re: Reklamacja, co robić ?

Postprzez mortimer » 27 gru 2014, o 15:38

spróbuj porozumieć się ze sprzedawcą w tej kwestii i napisz, czego oczekujesz od niego.
jeżeli tym sposobem się nie uda, to otwórz spór do transakcji, podaj powód, wrzuć zdjęcia i wybierz opcje zwrotu kosztów, jakiej oczekujesz.
a jeżeli i to nie zadziała, to zawsze możesz eskalować spór i ali się tym dalej zajmie. przed eskalacją należy pamiętać, aby zawsze najbardziej aktualna była opcja zwrotu, którą wybrałaś ostatecznie. po kliknięciu escalate nie można już tego zmienić.
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI