• Reklama

Reklamacja Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Reklamacja Banggood

Postprzez lukasz.szuman » 30 lip 2015, o 14:02

Witam,

Zakupiłem na Banggood tablet Teclast X98 Air 3G z uszkodzonym gpu, które objawia się zawieszaniem tabletu podczas grania na nim. Czy ktoś z was miał doświadczenie w podobnej sytuacji? Zwracają kasę czy wysyłają nowy i proszą o odesłanie uszkodzonego modelu?

Pozdrawiam,
lukasz.szuman

Reklama

Re: Reklamacja Banggood

Postprzez AnimalPL » 30 lip 2015, o 14:22

jak masz mozliwosc to pokaz im to na jakims filmiku. Ja mam bardzo dobrą opinie o serwisie banggood. Telefon mial byc dual sim, ale jeden slot nie dzialal. Wyslali po prostu drugi egzemplarz nowy, a jak w nim uszkodzila sie szybka (podobno wada modelu) to oddali kase :)
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23

Postprzez slavo22 » 30 lip 2015, o 14:46

Potwierdzam, ja dostałem zepsutą zabawkę dla dynamicznych. Po wymianie maili i nakręceniu filmiku z pokazaniem wady oddali kasę bez wysyłki zabawki.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 52

Postprzez szeryf » 30 lip 2015, o 14:59

To chyba norma w tym modelu. Jest jakiś programik do instalacji na androidzie, który zapobiega zawieszaniu. Poszukaj na forum xda.

Tapatalked
pozdrawiam,
SZ3RYF
szeryf

Postprzez lukasz.szuman » 3 sie 2015, o 13:25

szeryf napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Owszem jest na to patent (raz, że ograniczasz wydajność pod andkiem a dwa problem pod windowsem nie jest zlikwidowany) jednak jeżeli już wydałem te 8 stówek to wolę mieć sprzęt w pełni sprawny zwłaszcza że dużo osób posiada egzemplarze bez tego problemu.
Zastanawia mnie głównie kwestia odesłania przedmiotu, ponieważ trochę z tym zabawy no i koszty dodatkowe. Wątpię, żeby zostawili mi uszkodzony tablet bo to za duża kasa chyba. Fajnie jakby się wypowiedział ktoś z podobną wartością zamówienia - 200 USD.
lukasz.szuman

Re: Opinie o Banggood

Postprzez becki » 9 lut 2016, o 19:06

Moja sprawa z banggood wygląda tak zakupiłem telefonik i okazuje sie ze otg w nim nie działa po serii maili odpisali żeby wysłać na gwarancję tylko teraz pytanie opłaca się ? No bo tak jakoś da się żyć z tym no chyba żę naprawią też te grzechotanie ( coś lata w środku) tylko to nowe ryzyko z vatem cłem ale co gorsze znowu czekanie ile to zajmie miesiąc w tą i drugi powrót trochę nie uśmiecha mi się. Jeszcze dochodzi kwestia że nigdy nie odsyłałem a więc jaki to byłby koszt i czym wysłać ? Może ktoś opidać taką przygodę z reklamacją w Banggood. Bo w sumię jeśli to będzie 25% wartości fona to wole wystawić kingzona na allegro z opisaną wadą.
Oddam Silikonowy pokrowiec do THL t6 pro
becki

Pochwały: 1

Postprzez Setral » 9 lut 2016, o 19:39

Wpisz w forumową wyszukiwarkę frazę uszlachetnianie bierne i raz jeszcze przemyśl sprawę. Wysyłasz w taki sposób, aby móc paczkę śledzić.
Setral
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez becki » 9 lut 2016, o 21:23

No ale jak mogę uszlachetnić biernie jak nie płaciłem cła ani vatu :( NO i chodzi mi bardziej teraz czy ktoś coś tam oddawał na reklamację jak to wygląda z ich strony czy mają to gdzieś i działają opieszale.
Oddam Silikonowy pokrowiec do THL t6 pro
becki

Pochwały: 1

Powrót do Banggood.com