• Reklama

Rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

Postprzez ddr » 12 sty 2015, o 15:52

Tak jak w tytule, szukam rejestratora z kamerką na przód i drugą na długim kablu na tył samochodu.
Np. ta http://www.aliexpress.com/item/Universal-A11-2-7-TFT-HD-1080P-120-Wide-Angle-Night-Vision-LCD-Dual-Lens-Dash/1981452259.html wygląda wporzo, ale nie znam się na optyce.
Ważne żeby coś było widać na video i posiadało duperele takie jak zabezpieczanie wybranego nagrania lub przy wstrząsie.
No i musi dać się zamontować na dole przedniej szyby.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Re: Rejestrator samochodowy z dwiema kamerami

Postprzez existe » 13 sty 2015, o 00:17

masz juz ponad 1500 postow, wiec pewnie przeczytales kilka razy tyle
sorki - ale powinienes juz wiedziec, ze takie no name kamerki sa warte mniej niz papier toaletowy
nawet nie zadalem sobie trudu - za co jakby przepraszam - aby sprawdzic akurat te wybrana kamerke noname
ale 2 w tym stylu sam zakupilem, leza gdzies w pudle - bo nie wiem czemu nie wywalilem do kosza, ale nawet nie osmielilbym sie komus cos w tym stylu zaoferowac
oczywiscie na ali nie maja wstydu, sam jednak popatrz zadowolenie kupujacych te kamerke jest ponizej 90% - to znaczy ze moze ze 2 jest zadowolonych - bo nawet nie przypatrzyli sie co maja na nagraniu, ale zobaczyli ze na postoju widac - cos
sa watki o kamerkach - polecanych jest niewiele - uzyj szukaj
a z ciekawosci zapytam tylko o jedno "musi dać się zamontować na dole przedniej szyby" dlaczego ? bo to najgorsza pozycja do obserwacji ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ddr » 13 sty 2015, o 00:45

Lecąc od góry,
tak, wiem że takich jest wiele, więc najpierw pytam, nie chcę bubla kupić,
to tylko taki przykład jakby ktoś nie potrafił sobie zobrazować co mam na myśli :P,
sprawdzałem wątki, niestety dotyczą tylko tych z jedną kamerą, a jak powszechnie wiadomo parametry sprzętu a tego co jest w opisie nie zawsze się pokrywa, więc na razie odpuściłem sobie wątek o parametrach takiego urządzenia,
w sumie to może siedzieć za środkowym lusterkiem, może kabel jakoś sięgnie, coś się wymyśli.

Jeżeli chodzi o cenę to tak do 100$, chyba że jest coś wartego dopłacenia.

Chociaż jak tych z jedną kamerą niewiele jest polecanych to możliwe że z dwiema nie ma nic ciekawego i trzeba szukać po amazonach itp.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez existe » 13 sty 2015, o 01:06

aby obslugiwal 2 kamerki musisz miec po prostu port av in - do ktorego te 2ga kamere sie podpina
jednak nigdy przy tym rozwiazaniu nie bedzie, np: wzbudzania ruchem - kamerki z tylu - bo nawet te z 1 kamerka maja kiepskie wzbudzania
nigdy nie zabezpieczymy sie tak - aby byc pewnym oczekiwan
osobiscie doradzam rezygnacje tej z tylu .... ze wzgledu na koszty, bo te tanie doprowadzaja do zawalu :-)) chyba ze to ma byc tylko "lusterko cofania", ale to wcale nie jest takie proste jak wyglada na reklamowkach w ali
ponadto te kamerki z tylu chyba zawsze maja jakas straszna jakosc, ponizej krytyki i jej podlaczanie do urzadzenia i tak niezbyt wydolnego z przodu pozbawione jest sensu
(mowimy o urzadzeniach ponizej 100 !)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ddr » 13 sty 2015, o 01:34

Wzbudzanie ruchem nie jest potrzebne.
Szczerze to nie wiem do czego ma być ta tylna kamerka, przy najbliższej okazji dopytam.
Oglądałem nieco video z takich tylnich kamerek, już na logikę patrząc na długość kabla i optykę widać że w HD to to nie nagrywa :P.
Na aktualną chwilę zamrażam wątek, chyba że ktoś wyskoczy z czymś wartym uwagi.

@DOWN
No jeżeli taka dobra kamerka zamyka się w 50$ to będzie nawet znośnie opłacalny interes, więc tak, myślałem o tym i też takie rozwiązanie zaproponuję.
Ostatnio edytowano 13 sty 2015, o 02:12 przez ddr, łącznie edytowano 1 raz
ddr
VIP

Postprzez snajp » 13 sty 2015, o 01:42

A nie myślałeś by kupić dwie kamery, i zamocować oddzielnie. Wiem że problem z rozgałęznikami pod zapalniczkę, dodatkowa karta sd, ale może to jest jakieś wyjście.
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez Caminero » 13 sty 2015, o 23:47

gdzieś się kiedyś natknąłem i ponoć jest już kamerka dookólna, która montuje się na dachu auta może taka by sprawę załatwiła.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Powrót do Jaki telefon kupić ?