• Reklama

Registered Airmail i zwykła darmowa wysyłka - ibuygou

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Registered Airmail i zwykła darmowa wysyłka - ibuygou

Postprzez TheDoom » 25 cze 2013, o 09:36

Witam.
Chcę sobie kupić Xiaomi Mi2S i z tego, co się już naczytałem, na ibuygou jest najlepiej go kupować, na 100% oryginalny, dobrze zapakowany itd.

Interesuje mnie szansa na cło/VAT.
Przedmiot wysyła się jako gift, z fakturką na mp3 player za 20$ i pakuje w ozdobny papier do prezentów.

Czy to, że wybiorę Registered Airmail a nie zwykłą darmową wysyłkę wpłynie na moją szansę na podatek?
TheDoom

Reklama

Postprzez sh9 » 25 cze 2013, o 12:15

No Registered Airmail to jest zarejestrowana przesyłka lotnicza czyli normalna poczta free shipping, szanse na vat 1/10
sh9

Postprzez TheDoom » 26 cze 2013, o 22:06

Dzięki. Jak ktoś ma coś do dodania to zapraszam do wypowiedzi.
TheDoom

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI