• Reklama

Refund, butów, pendrive.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Refund, butów, pendrive.

Postprzez eteri » 14 gru 2014, o 02:06

Witam, czy jest coś takiego możliwe? Gdy pendrive przykładowo ma fake ilośc miejsca? I jeszcze w przypadku butów które rozwaliły się po miesiącu od zamknięcia transakcji?
Pozdrawiam
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Reklama

Re: Refund, butów, pendrive.

Postprzez victor44 » 14 gru 2014, o 07:14

jak transakcje zaakceptujesz to juz koniec. nie ma sporow od zamknietych spraw
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Postprzez existe » 14 gru 2014, o 10:51

victor44 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

co nie przekresla mozliwosci korespondencji ze sprzedawca, np z pytaniem, czy gwarancja na stronie przedmiotu jest realna
(o ile byla taka wzmianka)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Adam B » 14 gru 2014, o 15:49

Ja ostatnio chciałem spróbować i kupiłem pendrive 64gb. Była masa pozytywnych komentarzy, w których ludzie pisali, że pojemność się zgadza, ale jak się okazało to byli laicy co sprawdzili pojemność w "Mój komputer" i byli zadowoleni, że wyświetla 62 gb. Pendrive sprawdziłem programem h2testw, zrobiłem screeny, że rzeczywista pojemność jest 8 gb. Otworzyłem spór, opisałem wszystko, dodałem screeny, zaznaczyłem, że nie będę go odsyłał i w wiadomości napisałem, że mi się po prostu to nie opłaca, a sam pendrive nadaje się tylko do kosza. Następnego dnia dostałem informację, że spór zakończony na moją korzyść i że pieniądze otrzymam w ciągu iluśtam dni. Chyba już następnego dnia miałem zwrot całej kwoty na koncie.
Adam B

Telefon:: Xperia T3

Postprzez existe » 14 gru 2014, o 16:06

Adam B napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

w zasadzie mozna powiedziec, za na ali rozdaja za darmo karty micro sd o pojemnosci od 4-8 GB,
poniewaz mozna to zrobic z dokladnie kazda zakupiona tam karta pamieci - ja kupilem juz 2
niestety nie mam do nich zaufania - mimo przerobienia na 4GB :(
kiedys puscilem w petli test porownawczy zapisanego pliku i wlasciwie co jakis czas pokazywal jakas 1 bajtowa niezgodnosc kopi do oryginalu, wiec muzyke, fotke czy filmik mozna sobie na tym zapisac, program czy wazny dokument - juz niezbyt
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Adam B » 16 gru 2014, o 01:48

No dokładnie ja tak samo zmieniłem go na 8gb i nic ważnego nigdy na niego nie wrzucę. W zasadzie fajnie, że darmowy pendrajw, ale drugi raz i tak już pamięci nie zamówię, bo nie chce mi się bawić w spory itp
Adam B

Telefon:: Xperia T3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI