• Reklama

Redminote 2 czy potrzebny root?

Redminote 2 czy potrzebny root?

Postprzez lokacztar » poniedziałek, 28 marca 2016, 19:24

Witam posiadam redmi note 2 z Miui PL 7.0 (7.0.99.99) nie wiem czy to tylko nakladka czy normalna wersja PL, android wer. 5.0.2 chcialem po pierwsze pousuwac niepotrzebne programy ktore sa poblokowane w uninstall, nastepnie instalowane aplikacje instalowac tylko na dodatkowej karcie pamieci. Jakie kroki mam poczac ? dziekuje za jakiekolwiek info
lokacztar

Reklama

Re: Redminote 2 czy potrzebny root?

Postprzez krolm100 » poniedziałek, 28 marca 2016, 22:46

Tak potrzebujesz root. Jeśli chodzi o pierwszą sprawę to masz 2 opcje:
a) zainstalować odpowiedni do tego program (który wymaga roota)
b) zainstalować inny soft
a jeśli chodzi o drugą sprawę to właściwie ta sama odpowiedź :D Można też zamienić partycje tak aby telefon widział SD jako wewnętrzną, ale to może spowolnić telefon, sam nie próbowałem. wybacz, że nie podam CI konkretnych programów, ale nie pamiętam ich nazw. Po więcej informcje i zapraszam do Googli, od siebie mogę polecić takie strony jak forum.cyanmod.pl, android.com.pl, forum.xda-developers.com. Tam, na pewno znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Pamiętaj aby wszystko robić ostrożnie i nic nie zepsuć bo będą problemy :)
krolm100

Pochwały: 2

Re: Redminote 2 czy potrzebny root?

Postprzez Maciekogr » poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 23:41

Polecam polskie forum miui tam wszystko jest opisane krok po kroku jak doprowadzić świeżo zakupiony telefon do stanu używalności ze swojej strony polecam zmienić oprogramowanie chińczycy maja skłonność do instalowania wszelkiej maści syfu na telefonach

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Maciekogr

Powrót do ROM'y i modyfikacje