• Reklama

RedMi - Quadrant - rozbieżności wyników.

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

RedMi - Quadrant - rozbieżności wyników.

Postprzez arekini » 23 lut 2014, o 21:41

Witajcie. Mam swojego RedMi około tygodnia i nurtują mnie dwie sprawy. To co w temacie, czyli wyniki Red Rice w Quadrancie. Moglibyście podać, ile Wasz sprzęt wyciąga ? Bo nie wiedzieć czemu mój osiąga około 3k, w recenzji na oficjalnej stronie MIUI PL ich testowany egzemplarz ma tyle samo co mój, tutaj też: http://www.youtube.com/watch?v=nOQYNJANUHY a już tu: http://www.youtube.com/watch?v=IfBCWl8bjxE czy też w recenzji swiatandroid.pl mają po 5k. Różnice w wynikach procesora są kolosalne (tylko tym się różnią te wyniki), 16k pkt vs 2-3k pkt. Kto to ogarnia i jest w stanie mi wytłumaczyć ? ;-) Dodam, że w AnTuTu prawidłowo w okolicach 16k pkt.

A druga sprawa to taka myśl, a właściwie rozważanie, bo zaraz po kupnie RedMi przeze mnie Xiaomi podało informację o 1S i teraz jak uważacie: lepiej sprzedawać tego jako nowy (nawet folia na ekranie!) i czekać na 1S z Qualcomm'em, czy zostać przy MTK ? Dodam, że nie gram w gry, Dead Trigger 2 maxymalnie, a chodzi pięknie na tym co jest :-D Tak Waszym zdaniem, kiedy można się spodziewać wersji WCDMA RedMi 1S i w cenie bliższej 200$ niż 250$ na ibuygou ? To tak na marginesie oczywiście, ważniejszy pierwszy aspekt tematu :-P

PS To już ostatnia dygresja, ale ten 1S będzie miał wyjście TV ? Bo w Qualcommach to jest popularne, a jeśli tak, to już mój problem rozwiązany (zawsze chciałem Dual Sim z Aero2 i wyjście TV. Najbliżej był Neo n003, ale bez tv-out :-/ )
arekini

Telefon:: Xiaomi Red Rice

Reklama

Re: RedMi - Quadrant - rozbieżności wyników.

Postprzez existe » 23 lut 2014, o 22:27

krotko - wyniki testow to sprawa przypadku, zazwyczaj wysokie punkty osiagaja telefony po wyjeciu z pudelka - potem to juz dziala masa softu uzytkownika
na swoim x7s antutu po kilku juz instalacjach wykazalo mi ok 20000 (standard 25-27K), teraz ten sam test jest juz w okolicy 26, bo moj soft sie juz tak nie "rozpycha" :-)

co do wyjscia tv - wiele telefonow (moj tez) ma opcje wyswielacz bezprzewodowy (przystawka ok 20$)

w mojej opinii 1s wdcma to okres maja?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez arekini » 23 lut 2014, o 23:08

To z tym wynikiem to mnie uspokoiłeś ;)
A ta przystawka to jak, po hdmi idzie od Tv do tego urządzenia i WiFi do telefonu? I kolejna sprawa, to działa jako wyświetlacz - pokazuje ekran telefonu cały czas, czy może tylko filmy/zdjęcia etc - wiesz, o czym mówię?
Dzięki za pomoc ;)
arekini

Postprzez existe » 24 lut 2014, o 00:05

do tv podlaczasz pudelko przez hdmi - w miare dobre sa miracast, a ze smarfona w androidzie 4.2+ ustawiasz opcje szukaj wyswietlacza i sie z nim laczysz przez wifi
tv dziala jak normalny ekran do smartfona lub do laptopa
do tego kompletu myszka bezprzewodowa podlaczona do smartfona przez OTG i szalu nie ma :-)

polecam tez watek
post53348.html?hilit=miracast#p53348
existe
existe
VIP

Postprzez arekini » 24 lut 2014, o 23:17

Dzięki wielkie za wskazanie tematu i naprowadzenie na tą technologię ;-)
Teraz tylko coś w miarę ok zakupić (do TV) i będzie śmigać.
A jeśli możesz, powiedz mi jeszcze dwie rzeczy: http://allegro.pl/measy-a2w-miracast-dlna-ezair-ezcast-wifi-hd-do-tv-i3984767853.html a ten http://allegro.pl/measy-a2k-miracast-dlna-ezair-i-ezcast-wifi-do-tv-i3943983564.html czym się różnią ? Bo jakoś dojść do tego nie mogę.
I ostatnia, najważniejsza sprawa. Czy te wyżej Measy'eje mają jakieś zasilanie, baterie czy może wpinasz do HDMI w TV i wszystko chodzi ? Bo problem tej wagi, że w TV nie mam USB (plazma Panasonic Viera 42', koło 4-5 lat ma) i jeśli miałby zewnętrzne zasilanie, to tylko kabel i do prądu :-D

Dobra, po analizie sam sobie odpowiedziałem na ostatnie, jest USB ale można też wpiąć do kontaktu :-P
arekini

Postprzez existe » 24 lut 2014, o 23:33

arekini napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no to pozostaje zakupic fona z .... (jw) i myszke bezprzewodową .. i szalec
:oops:
co do roznic, to ... polecam odpowiedz bardziej zaawansowanym :-)
existe
existe
VIP

Postprzez arekini » 25 lut 2014, o 00:43

dzięki wielkie za pomoc ;-)
jeśli ktoś wie coś więcej (bardziej szczegółowo, doświadczenia) to proszę napisać :-D
arekini

Powrót do Xiaomi