• Reklama

Redmi Note vs Asus Zenfone 6 lub inny ~5,5"

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Redmi Note vs Asus Zenfone 6 lub inny ~5,5"

Postprzez alukard88 » 21 sie 2014, o 15:03

Ale odkopaliście temat :P od tego czasu (założenie tematu) miałem już redmi note, zenfone 5 i zenfone 6 w rękach i jak na razie zenfony górą zwłaszcza 6 za aparat, ale minus za wielkość, czekam jeszcze na MI 3 i podejmę decyzje co dla siebie będzie lepsze
alukard88

Pochwały: 5
Telefon:: Desire Z

Reklama

Postprzez bartazzz » 21 sie 2014, o 15:05

To czekamy na info bo sam się zastanawiam nad mi3.
Opisz co bys wybrał i głowne cechy które o tym decydują
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez alukard88 » 22 sie 2014, o 21:11

Jasne nie ma problemu, ale na MI3 to do września muszę poczekać, chyba, że SG mnie zaskoczy pozytywnie ;) jeszcze myślę nad k910 vibe Z,ale nie wiem czy będę równolegle zamawiał
alukard88

Postprzez Punisher » 22 sie 2014, o 22:38

K910 zbugowany strasznie, MI3 z tego wszystkiego jest najlepsze, Snapek 800 i mocne GPU robi robotę :) Aparat również świetny, tak samo jak wykonanie i wiele innych zalet. Brakuje dual sim i slotu na SD, chociaż przy wersji 64gb jest niepotrzebny :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Jakieś pytania ? Pisz na PW :)
Punisher
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi MI3 White
ROM: MIUI

Postprzez alukard88 » 3 wrz 2014, o 15:53

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oki mam oba telefony w tym samym momencie, jak jakieś pytania to dawaj :) generalnie kompaktowość mi3 rządzi, niewielki poręczny, tak samo przyjemny w dotyku stop magnezu czy jak oni to nazywają :) czuć solidność. Z ciekawostek ekran, ja chyba jestem ślepy bo nie widzę specjalnej różnicy między zenfone 6 i ich 720p a full HD MI3. Aparat na razie kilka zdjęć testowych i wydaje mi się, że zenfone cyka porównywalne fotki, mam wrażenie, że troche bardziej soczyste (podbity kontrast jak w hdr). Generalnie MI3 kawał solidnego sprzętu, ale na kolana mnie nie rzucil
alukard88

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?