• Reklama

Redmi note 2 zepsute wyjście słuchawkowe.

Xiaomi

Redmi note 2 zepsute wyjście słuchawkowe.

Postprzez dusiu » niedziela, 6 grudnia 2015, 19:55

Witam, doszedł do mnie dwa dni temu note 2 z Chin, jednak mam problem z wyjściem na słuchawki - nie działa ono poprawnie, słuchawki rozłączają się po kilkunastu sekundach, i dopóki się nie przekręci kabla nie działają, testowałem na 3 parach słuchawek, na jednych wyjście praktycznie w ogóle nie działała Napisałem do goldway'a od którego pochodzi telefon, napisał żebym sprawdził ile kosztuje naprawa w lokalnych serwisach a oni mi oddadzą część pieniędzy, i tu rodzi się moje pytanie: czy jakiś serwis w krakowie zajmuje się tego typami napraw (wymiana wyjścia na słuchawki), oraz jaka może być cena i czas trwania takiej naprawy?
dusiu

Reklama

Re: Redmi note 2 zepsute wyjście słuchawkowe.

Postprzez jacozz » niedziela, 6 grudnia 2015, 20:12

jacozz

Pochwały: 1

Postprzez ebola1972 » niedziela, 6 grudnia 2015, 21:34

Wgrałeś ROM miuipolska?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP

Pochwały: 44

Postprzez dusiu » poniedziałek, 7 grudnia 2015, 03:13

Nic nie wgrywałem, od razu gdy dostałem telefon był zainstalowany soft MIUI 7 by xiaomi.eu 5.9.24 (rozwojowa), ale nie sądzę żeby soft miał jakieś znaczenie, a raczej jest to problem typowo hardware'owy, ale no mogę się mylić.
dusiu

Postprzez ddr » poniedziałek, 7 grudnia 2015, 03:37

U acida z miuipolska jeżeli chcesz mieć prawie na miejscu, ja bym musiał ściągać część z Chin.
Chociaż przed wymianą próbowałbym poprawić blaszki i sprawdzić połączenie, może jaka ścieżka pęknięta.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Powrót do Pomoc techniczna