• Reklama

Redmi Note 2 vs Redmi 3

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Redmi Note 2 vs Redmi 3

Postprzez saltomorales » 4 mar 2016, o 00:22

Cena (bez VAT): 140$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2/16/nie wiem
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: Xiaomi
Miejsce zakupu(:Chiny
Wymagania: szybki GPS
Opis:
Witam, zamierzam kupić pierwszy telefon z Chin, sprecyzowałem sobie markę i mam na oku dwa modele. Za RN 2 przemawia szybki GPS i to, że został już rozpracowany w kwestii "czystego" Androida (wolę lekki system bez żadnych nakładek). Za Redmi 3 idą: metalowa obudowa, mocniejsza bateria i mniejszy ekran który jest dla mnie wygodniejszy. Moje pytanie brzmi, czy Redmi 3 ma równie szybki i dobry GPS co RN 2? Jest to dla mnie przeważająca kwestia. Nie biorąc pod uwagę GPS, na który telefon Wy byście się zdecydowali?
saltomorales

Reklama

Re: Redmi Note 2 vs Redmi 3

Postprzez fake4r » 4 mar 2016, o 00:26

R3 mam i polecam. Ładny i zgrabny. Note to już trochę większe modele, miałem Note 4G ponad rok czasu, nie chcę już tak dużego telefonu. W RN2 podobno bateria jest taka sobie, kumpel lekko narzeka, w R3 natomiast rewelacja. GPS nie miałem okazji sprawdzić na żadnej trasie ale w apce do testowania to łapie bardzo ładny sygnał w domu, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.

Autor postu otrzymał pochwałę
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez asffaf » 4 mar 2016, o 11:09

Jak chcesz czystego androida to kup nexusa albo motorole. Przecież nigdy cm nie będzie działał idealnie na Xiaomi zwłaszcza na prockach mediateka.
asffaf

Pochwały: 2

Postprzez tpawel » 4 mar 2016, o 11:32

Tyle ze akurat redmi 3 ma snapa

Wyslane z G7 przez Tapatalk
tpawel
VIP

Pochwały: 54

Powrót do Jaki telefon kupić ?