• Reklama

Redmi Note 2 TD nie można zaktualizować

Xiaomi

Redmi Note 2 TD nie można zaktualizować

Postprzez jacozz » piątek, 4 grudnia 2015, 20:40

Dotarł do mnie dzisiaj note2 w wersji TD, niestety nie mogę go zaktualizować. Telefon posiada oprogramowanie Miui 5.10.16 (rozwojowa) by xiaomi.eu. Robię wszystko według instrukcji, próbowałem też wgrać TWRP ale nic nie wchodzi cały czas komunikat "Install update.zip failed! update.zip signature verification failed" . Żeby nie było glupich komentarzy to mój drugi note2, lecz pierwszy jest w wersji FDD na nim jest wszystko ok. Proszę o pomoc.
jacozz

Pochwały: 1

Reklama

Re: Redmi Note 2 TD nie można zaktualizować

Postprzez bartazzz » sobota, 5 grudnia 2015, 10:36

A jest na nim aplikacja "aktualizacje"?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez jacozz » sobota, 5 grudnia 2015, 19:16

Była :). Ogarnąłem to po całym dniu eksperymentów, najgorzej było zainstalować TWRP, niestety bez niego nie dało się w żaden sposób zaktualizować telefonu, i tu też nie poszło gładko, nie wiedzieć czemu nie chciał zainstalować się za pierwszym i kolejnymi razami, dopiero po kilku próbach się udało. Do instalacji TWRP polecam przez Flash Tool http://miuipolska.pl/forum/topic/7583-i ... ment-99305 inne sposoby nie działały wcale. Cierpliwości i nie poddawać się, nawet jeśli jak ja wczoraj, trzeba przeczytać pół internetu.
jacozz

Postprzez izasad » sobota, 5 grudnia 2015, 20:14

Proszę bardzo bardzo o opisanie kroków do aktualizacji miui. Mam taki sam tel. i w żaden sposób nie wiem jak się za to zabrać pomimo calodziennego czytania i studiowania stron w inter. Bardzo proszę o pomoc.
izasad

Postprzez jacozz » sobota, 5 grudnia 2015, 22:46

Obczaj link który podałem jest tam instrukcja jak zainstalować po pierwsze sterowniki, po drugie SP Flash Tool czyli programik który umożliwi zainstalowanie ( po trzecie) TWRP. Dopiero TWRP umożliwi ( po czwarte)wgranie dowolnego softu na telefon i ułatwi aktualizowanie w przyszłości. Tu jeszcze w wersji angielskiej ale z obrazkami http://en.miui.com/thread-156838-1-1.html
jacozz

Postprzez bartazzz » sobota, 5 grudnia 2015, 23:27

Ja do zadnego Xiaomi nie uzywam komputera nawet di mi4i

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez izasad » sobota, 5 grudnia 2015, 23:33

To wszystko opiera się na kom stacjonarnym z win 7,8,10 a ją mam viste...i jak to przeskoczyć?
izasad

Postprzez jacozz » niedziela, 6 grudnia 2015, 00:04

bartazzz napisał(a):Ja do zadnego Xiaomi nie uzywam komputera nawet di mi4i

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka

Uwierz mi to nie pierwszy telefon z Chin jaki mam i nigdy nie miałem problemów ze zmianą systemu, dlatego się zdziwiłem troszkę, inaczej się nie dało zainstalować, pierwszy raz taka sytuacja tym bardziej, że na wersji FDD wszystko OK było. Jeszcze sprawdziłem ten soft który miałem zainstalowany i to był czeskiej strony Xiaomi (może pepiki coś poknocili w sofcie)

izasad napisał(a):To wszystko opiera się na kom stacjonarnym z win 7,8,10 a ją mam viste...i jak to przeskoczyć?

Kombinuj może oprogramowanie będzie zgodne, ja mam Win 10
jacozz

Postprzez izasad » niedziela, 6 grudnia 2015, 00:24

Kusi mnie aby zadać Ci pytanie :czy mieszkasz może w Krakowie lub okolicy...nie chce się poddać w osiągnięciu aktualizacji ale grzebanie samej w softach ramach i coś tam przeroslo moje umiejętności chyba że pod okiem experta .. I co dalej?
izasad

Postprzez izasad » niedziela, 6 grudnia 2015, 00:48

Zauważyłam ten sam soft co u Ciebie czesko-slowacki...dla mnie to pierwszy chiński tel który jest na pewno genialny pod warunkiem ze można go wykorzystać tak jak się chce ..a ją chce a nie potrafię.. Dalej proszę o pomoc..
izasad

Postprzez jacozz » niedziela, 6 grudnia 2015, 12:22

Niestety odległość między nami znaczna i osobiście nie pomogę, ale nie poddawaj się i działaj według instrukcji do których dałem linki a wszystko powinno pójść dobrze. BDW kiedyś musi być ten pierwszy raz :)
jacozz

Postprzez izasad » niedziela, 6 grudnia 2015, 13:54

Dziękuje serdecznie , za ta pierwszą ważną pomoc. Zapewne to jest właściwą droga do aktualizacji... Znaleźć muszę komp z oprogramowaniem win i będzie ok..gdyż niestety nie mogę pobrać sterowników po calonocnych" próbach.. Dziękuje raz jeszcze...
izasad

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna