• Reklama

Redmi 3 vs Lenovo K3 Note

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Redmi 3 vs Lenovo K3 Note

Postprzez saperq » 29 lip 2016, o 13:08

Co z tego że jest ogrom romów na lenovo ( moja żona miała, aktualnie nową sztukę dostała moja mama) jak są niedopracowane, czyli: nie działa dioda powiadomień, albo nie ma spolszczenia, albo jest niepełne, albo nie działa DT2W, albo coś z wibracjami, albo aparat robi zielone foty, albo bateria schodzi w oczach.
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 30

Reklama

Postprzez fake4r » 29 lip 2016, o 13:13

Dokładnie, największą wadą Lenovo są romy. Jedynie liczyć na dobrego customa, choć nie zawsze można. Chyba że wyjdzie taki A820 i wtedy jakoś można przetrwać ;) Lenovo nie robi złych telefonów tylko w ogóle nie przykłada się do softu, nawet te fabryczne są zbugowane. Zdecydowanie polecam Redmi 3.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez eSbe » 31 lip 2016, o 13:44

Ja mam k3note z jakims starym custom romem z czerwca 2015 i wszystko dziala wysmienicie. Nie mam na co narzekac.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 2

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?