• Reklama

Red Rice z Allegro

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Red Rice z Allegro

Postprzez mentorkmk » 30 lip 2014, o 10:50

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

mam w uzyciu 2rr na mtk i w chwili obecnej na stable 16.0 z miui polska nie mam do niego najmniejszych zastrzezen, a chociazby mobileuncle jest jego ogromnym plusem, z tego co czytam 1s ma jednak niedorobki i romy nei sa do konca tak dopracowane i dzieja sie dalej jakies magiczne rzeczy, stary rr chyba nie jest taki najgorsze, zalezy oczywiscie na jaki egzemplarz sie trafi i tu i tu

a co do zakupu kolego something, to gwarancja jest na pewno chinska wiec polak ktoremu wysylasz sle to dalej tam wiec jest to pewno czasochlonne, lepiej na wlasny koszt robic w polsce, nie daj sie wydymac przez posrednika, za 155$ mozesz spokojnie miec i tego na mtk i 1s, w przeliczeniu bez zadnych dodatkowych problemow kosztuje Cie to zatem w tym momencie ok. 155*3.2 - 496pln, zastanow sie czy warto tyle zaplacic i poczekac ok 3 tygodni na niego czy wolisz doplacic i miec cos powiedzmy od reki
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Reklama

Postprzez leszczu07 » 30 lip 2014, o 23:58

Wg mnie nie ma sensu brania w tej cenie tego telefonu, lepszm wyborem jest Moto G, a jeszcze lepszym zakup RR 1s ale z chińskiego allegro za 155 USD.
leszczu07

Postprzez ddr » 31 lip 2014, o 00:05

W polsce kupisz za cenę kupna na ali, nawet taniej.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi