• Reklama

Recovery zniknęło? [Coolpad F1]

Recovery zniknęło? [Coolpad F1]

Postprzez Colz@ » 27 paź 2015, o 01:14

Pojawiły się jakieś problemy z gmailem (nie synchronizuje się), usługami google (chcą się zaktualizować ale nie mogę tego zrobić) i sklepem play (nie wchodzi do sklepu). Postanowiłem, że przywrócę sobie kopię zapasową. Restartuję telefon do recovery ale ładuje się normalnie system, próbuję ręcznie (power + volume up) to samo. Wgrałem przez mobile uncle tool ponownie recovery, po kliknięciu "ok" na komunikacie o restarcie nic się nie dzieje. Inne metody wejścia do recovery po jej ponownym wgraniu również nie przynoszą rezultatu.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?
Colz@

Reklama

Re: Recovery zniknęło? [Coolpad F1]

Postprzez ddr » 27 paź 2015, o 01:23

Sflashuj recovery przez np. SpFT lub z poziomu telefonu przez flashify, ale to wymaga roota i nie zawsze działa.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Colz@ » 27 paź 2015, o 02:02

Flashify zawiesza się przy próbie wyboru pliku z recovery. Jutro powalczę z SpFT. A może ktoś podpowie jak poradzić sobie z komunikatem "Podczas komunikacji z serwerami google wystąpił problem" bo gdyby ruszyły usługi google to mógłbym odpuścić czasowo walkę z recovery.
Colz@

Postprzez ddr » 27 paź 2015, o 02:47

Wyczyścić dane aplikacji.
Wipe dalvik i cache, ale to z poziomu recovery.

Możesz spróbować fastboot boot recovery.img
lub flash.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Colz@ » 27 paź 2015, o 09:38

Czyszczenie danych robiłem - nic nie daje. Jakbym się dostał do recovery to bym sobie poradził ale niestety jak pisałem wyżej nie moge.
Możesz rozwinać ostatnie zdanie?
Colz@

Postprzez Colz@ » 28 paź 2015, o 09:49

Wyciągnąłem karty SIM i kartę pamięci i sklep play ruszył, a konto google się zsynchronizowało. A teraz najlepsze ponownie zaczęło działać recovery mogę w nie wejść! Nie wiem o co chodziło. Podejrzewam, że problemy mogła wywołać aktualizacja gmail. Przywróciłem kopię przez recovery wyłaczyłem aktualizację dla gmaila i wszystko działa. Dziwne.
Colz@

Powrót do Pomoc techniczna