• Reklama

Recovery CWM UMI X1PRO

Re: Recovery CWM UMI X1PRO

Postprzez grojan » środa, 4 czerwca 2014, 16:21

Trudno powiedzieć, to sprawa indywidualna, ale nie jest zły. Trzeba tylko doinstalować kamerę, bo stock'owa nie działa.
Możesz też zainstalować do poprawienia dotyku sam Carliv Touch - http://www.needrom.com/mobile/carliv-to ... nn-x1-pro/
grojan

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez grojan » czwartek, 3 lipca 2014, 17:56

Carliv Touch Recovery v.2.5 do UMI X1 Pro zrobiony przeze mnie znakomicie poprawia dotyk. Przynajmniej u mnie. Polecam.

http://www.needrom.com/mobile/carliv-to ... mi-x1-pro/
grojan

Postprzez rk.rk » piątek, 4 lipca 2014, 09:50

Że ,zmieniłeś logo na recovery ,to nie znaczy, że jest twoje ;-)
Wyjaśnij co ma wspólnego recovery sterowane dotykiem , z andkiem odpalonym na fonie .
Co ci się poprawiło ? Dotyk w recovery ?
Nie piszcie takich bzdur ,bo inni instalują i się doszukują wad w swoim modelu.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez grojan » piątek, 4 lipca 2014, 10:18

Najpierw sobie poczytaj:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2471479
Nie rozumiesz, jesteś dyletantem, masz inny telefon, nie zabieraj głosu i nie siej fermentu.
Carliv od lat wypuszcza swoje wersje poprawiające dotyk w telefonach z androidem, a ostatnia wersja 2.5 jest znakomita. Jego ogólną wersję trzeba jeszcze przeportować na konkretny model telefonu i to właśnie zrobiłem.
Na przyszłość zanim coś napiszesz 2 razy się zastanów. ;-)
grojan

Postprzez rk.rk » piątek, 4 lipca 2014, 10:32

nie unoś się , każdy wie swoje.
rk.rk
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez wojtekwojtek » środa, 13 sierpnia 2014, 23:06

Przychylam sie do kolegi rk.rk - przeciez Carliv to Recovery, a nie sterownik dotyku w ekranie.
Co ma piernik do wiatraka? Link, który podałeś opisuje portowanie CTR dla różnych rozdzielczości... ale co ma współnego z dotykiem do dalej nie wiem.
Czy jeśli ktoś ma recovery bez obsługi dotyku, to mu dotyk nie będzie działał na systemie? No błagam cię...
wojtekwojtek

Postprzez grojan » czwartek, 14 sierpnia 2014, 00:40

Po pierwsze Carliv to nick pewnego Rumuna, który od lat zajmuje się dotykiem i robi to przy pomocy recovery.
A co ma piernik...? Poznaj język angielski, to będziesz wiedział, chociaż przy takim poziomie logiki, może to być cholernie trudne. Bez odbioru...
grojan

Postprzez wojtekwojtek » czwartek, 14 sierpnia 2014, 09:45

Widze, ze trzeba bylo mi napisal "Carliv" to recovery albo "Carliv Touch Recovery" to recovery.
Widze rowniez, ze to ty mozesz miec problemy z angielskim wieksze niz google translator.

Nie ma opcji, zeby "recovery" mialo cos wspolnego ze sterownikiem dotyku... i jesli powolujesz
sie na logike, to sprobuj sobie wgrac puste recovery i zobacz czy ci dotyk dziala. Jesli dziala
"bez recovery", to tym samym oznacza, ze recovery nie ma zadnego wplywu na sterownik dotyku
(przeciez on jest w systemie a nie w recovery).

No chyba, ze chodzi Ci tylko o to, ze CTR rozni sie od innych recovery tym, ze mozna go obslugiwac
dotykowo a nie np. vol up i vol down. Tylko nie wprowadzaj innych w blad piszac, ze jakiekolwiek recovery
samo w sobie moze usprawniac prace dotyku w androidzie.
wojtekwojtek

Poprzednia strona

Powrót do ROM'y i modyfikacje