• Reklama

Recenzja telefonu iOcean X8 mini pro

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Recenzja telefonu iOcean X8 mini pro

Postprzez night95 » wtorek, 23 grudnia 2014, 15:02

Ja od siebie dodam że w prawym górnym rogu z przodu jest dioda powiadomień co jest bardzo przydatną rzeczą, przynajmniej dla mnie, nie jest za mocna świeci tak w sam raz. (w x7 HD była tak mocna że przez kieszeń się światło przebijało :D )
SERWIS TELEFONÓW, TABLETÓW ITP :)http://telchina.pl/serwis-telefonow-t25595.html
night95
VIP

Pochwały: 17

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Recenzja telefonu iOcean X8 mini pro

Postprzez dlolb » środa, 11 lutego 2015, 23:00

Mała aktualizacja. Po dwóch miesiącach podtrzymuje większość tego co napisałem. Ktoś pisał, że GPS działa rewelacyjnie, w moim działa jedynie dobrze, na lokalizację trzeba poczekać z 15 sekund i czasem pokazuje jako większy obszar, a pozycję troszkę myli. W dalszym ciągu potwierdzam, że to ogólnie dobry telefon, bateria nie jest aż tak mała, raczej nie mam problemów, żeby dzień wytrzymała, no chyba, że gram w jakąś gierkę 3d, ale przy normalnym, ale dość intensywnym użytkowaniu spokojnie wytrzymuje.

Jedyny minus który wyszedł po tych dwóch miesiącach to soft, który łapie bugi. Dwa razy zawiesił mi się zegar i nie zadzwonił mi budzik rano. Na wygaszaczu pokazuje mi 1 unread messages mimo, że mam wszystkie odczytane i ostatnie najgorsze, że stracił łączność z aparatemi działa tylko przednia kamera. Myślę, że przywrócenie ustawień fabrycznych rozwiąże te problemy, no ale jak się już ma wszystko powgrywane, to trochę słabo robić reset. Niby soft to zupełnie co innego niż telefon i nie ma co chińczyków obwiniać, że android się wiesza (błędy, które wymieniłem, po wpisaniu w google okazuje się, że spotykają wiele użytkowników, bynajmniej nie tylko chińskich telefonów), ale jednak nie da się oddzielić użytkowania telefonu od softu.

Edit: Przywrócenie ustawień fabrycznych nie naprawiło aparatu. Ktoś wie może jak sprawić, żeby aparat znów działał???
dlolb

Pochwały: 4

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin