• Reklama

Recenzja ADO Mate 3 głośnika NFC, bluetooth

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Recenzja ADO Mate 3 głośnika NFC, bluetooth

Postprzez sephot » wtorek, 15 września 2015, 11:28

Telefon na wakacje to jedna z ważniejszych rzeczy jakie trzeba zabrać ze sobą, jedna z kilku innych ważnych rzeczy na liście jest również w dzisiejszych czasach bezprzewodowy głośnik.

Obrazek

Chociaż zazwyczaj słucham muzyki lub audiobooków na słuchawkach dousznych, to niewątpliwie możliwość odtworzenia muzyki i nie tylko na głośniku bezprzewodowym bardzo się przydaje. Kilka dni temu dotarł do mnie ADO Mate 3 (dzięki uprzejmości GearBest), o ile spodziewałem się jakichś niskiej jakości wykonania ze słabym nagłośnieniem głośników, o tyle większe było moje zaskoczenie, jak bardzo się mogłem pomylić.

ADO wkraczając ze swoim produktem Mate 3 na rynek głośników bezprzewodowych dobrze odrobiło prace domową, trzymając w rękach ten kompaktowy głośnik czuje się jego jakość, osobiście wpadłem w zachwyt już po kilku minutach zabawy tym urządzeniem, a piękny design oraz świetne parametry techniczne urządzenia tylko dopełniają jego atrakcyjność.

Obrazek
Wykonania/design
Od spodniej cześć głośnik posiada gumową stopkę, kiedy dodamy do tego wagę urządzenia, otrzymamy zabezpieczenie które ma zapobiegać przesuwaniu się głośnika na nierównej nawierzchni oraz niepotrzebnym wibracjom podczas odtwarzania, muszę przyznać że działa to wyśmienicie.

Prostota tego urządzenia jest jego wielką zaletą, biały sześcian z głośnikiem wychodzącym na górze, na jednym z białych gumowanych boków widnieje jeden port micro USB do ładowania natomiast po przeciwnej stronie widać pojedynczy przycisk zasilania (podczas działania urządzenia jarzący się w kolorze intensywnym niebieskim).

Obrazek

Wydajność/Wyposażenie
ADO Mate 3 wyposażony jest w sporą baterię 1800mAh, która według oficjalnych informacji ma wytrzyma do 20 godzin działania bez przerwy, testowałem urządzenie przez ponad 10 godzin i nie wyglądało na to aby bateria miała dosyć (aczkolwiek wielka szkoda że nie ma tu wskaźnika poziomu baterii który by niewiadomą rozwiązał). Z racji tego że bateria musi jedynie podtrzymać połączenie Bluetooth i NFC oraz pompować muzykę do głośników 4.3w, nie sądzę aby miało jakikolwiek problem z pracą przynajmniej te 18 godzin.

Połączenie z telefonem trwa tylko kilka sekund, a dzięki obecności NFC trwa to jeszcze krócej i jest jeszcze prostsze, wystarczy przybliżyć telefon do urządzenia. Oczywiście dla tych którzy nie posiadają NFC na swoich urządzeniach jest Bluetooth, trwa to może chwile dłużej ale nadal nie powinno stworzyć większych problemów.

Obrazek

Zasięg działania ADO M3 to 15 metrów i jest to wystarczający zasięg aby zostawić urządzenie w miejscu które nam będzie odpowiadać, samemu poruszać się (na przykład w domu między pokojami) nosząc telefon przy sobie.

Podczas odtwarzania, muzykę słychać bardzo wyraźnie w całym salonie a nawet w pokoju obok przy przymkniętych drzwiach (w ustawieniu na mniej więcej 3/4 głośności), jako ciekawostkę wspomnę tylko, że ADO M3 dawało sobie radę w przekrzykiwaniu mojej córki z jej kuzynem, podczas szalonej gonitwy po domu a to już nie lada wyczyn, jak na tak małe pudełeczko ( oczywiście na maksymalnym ustawieniu głośności).

M3 może się pochwalić nie tylko poziomem głośności ale również zaskakująco dobrym basem jak na urządzenie z średniej pułki, jakość odtwarzanych utworów spokojnie powinna zadowolić osoby potrzebują urządzenia do słuchania muzyki w pracy lub na wypadzie nad jeziorem ze znajomymi. Aż boje się pomyśleć co mogą zrobić z M3 osoby lubujące się w "dzieleniu się" muzyką z telefonu z innymi na ulicy (już słyszę to techno/rap na przystanku autobusowym o zgrozo).

Obrazek

Podsumowanie
Zakupując ADO Mate 3 nie będziecie mieli okazji, aby ponarzekać na ten mały głośnik bezprzewodowy, urządzenie można zakupić w cenie 16.58$ (62 PLN) w sklepie GearBest, jest to bardzo dobra cena. Oczywiście możecie znaleźć urządzenia podobne do Mate 3 ale będą z całą pewnością większe i mniej kompaktowe i z zdecydowanie droższe od tego niepozornego małego sześcianu.

Od wczoraj można zakupić ten głośnik jeszcze taniej dzięki specjalnemu kuponowi GBADOM w świetnej cenie 9,99$ ! Radzę się pośpieszyć bo kod jest tylko na 30 sztuk.

Specyfikacja :

Model: Mate 3
Supports: NFC, Bluetooth, Loudspeaker
Functions: Stereo
Compatible With: iPhone, MP4, PSP, MP5, Laptop, Mobile Phone, Tablet PC, PC, iPod
Connection: Wireless
Interface: Micro USB
Audio Source: Bluetooth Enabled Devices
Material: ABS, Aluminum
Color: White

Technical Parameter:

Bluetooth Version: Bluetooth 2.1
Power Output: 4W
Battery Capacity: 1800mAh
Operating Range: 15 m
Product Weight: 0.115 kg
Package Weight: 0.210 kg
Product Size (L x W x H): 5.0 x 5.0 x 4.8 cm
Package Size (L x W x H): 7.5 x 7.5 x 8.3 cm
Package Contents
Package Contents: 1 x ADO Mate 3 Ultra Mini NFC Wireless Bluetooth 2.1 Speaker, 1 x English Manual

Autor postu otrzymał pochwałę
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 70

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Recenzja ADO Mate 3 głośnika NFC, bluetooth

Postprzez sebuli » wtorek, 15 września 2015, 11:52

KOd już wygasł? Ehh
sebuli
AKTYWNY

Pochwały: 43

Postprzez sephot » wtorek, 15 września 2015, 12:14

Hm, faktycznie , szkoda wczoraj kupiłem 2 sztuki dla znajomych. Poproszę o więcej ale nie wiem czy dostane jeszcze taki kod :).
>LeTV x600>?
sephot
VIP

Postprzez sephot » wtorek, 13 października 2015, 23:09

Kupon do wykorzystania na 20 szt. trochę kijowy ale zawsze jakiś ;)
PRICE:$14.39
COUPON: GBZUK
>LeTV x600>?
sephot
VIP

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin