• Reklama

Radio 2 DIN

Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe,

Re: Radio 2 DIN

Postprzez haber01 » 7 wrz 2015, o 22:40

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


1. zły link (kliknij sobie w link i zobacz czy działa)
2. ...jak "standardowe radia"...
To nie jest opcja radia tylko jak masz zrobione zasilanie w samochodzie. Jak jest wtyczka odpowiednio zmostkowana to radio można sluchać przy wyjętym kluczyku, a widziałem już takie montaże, że po każdym wyłączeniu samochodu trzeba było nawet wszystkie stacje radiowe programować od nowa.

Tak, ale nie do końca. Jemu chodzi o logikę zapłonu. Odpalasz auto, radio się włącza, gąsisz, wyłącza się. To jest tak zwana logika zapłonu, i właśnie ona jest zależna od radia.
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Reklama

Re: Radio 2 DIN

Postprzez jupi » 11 wrz 2015, o 05:56

Irek, zdecydowanie Android ale w wersji opisanej wyżej.

Co do zapłonu. Wszystkie te radia posiadają logikę zapłonu... ale w najnowszych sofcie pojawiła się opcja podtrzymania programowana z poziomu Androida. 5,10,15 min po wyłączeniu kluczyka radio usypia się ale do końca nie wylacza. Ponowny start to 2s.

W tej chwili w 2 autach testuje radia na procku quad core. Rewelacją ! Zimny start to ok 10s a kamera cofania działa już po 1s.

Tomek


P.s.

W najnowszej odsłonie softu yanosik startuje razem z systemem :) pokłosie lenia i ostatnich 200 zł :p
jupi
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 21:57
Telefon:: Timmy E82

Re: Radio 2 DIN

Postprzez haber01 » 11 wrz 2015, o 10:36

Tak z ciekawości. Mógłbyś podać model tego radia, quad core?
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Radio 2 DIN

Postprzez vstol » 12 wrz 2015, o 00:29

Czy interesuje się ktoś z Was Android Auto?
Czy można liczyć na to ze ta platforma pojawi się niedługo w tanich chińskich radiach?
Bo z tego co widzę najtańsze takie rozwiązanie od np. Pioneera kosztuje obecnie ponad 700$

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
vstol
 
Posty: 51
Dołączył(a): 16 lis 2013, o 02:15
Telefon:: sgs2

Re: Odp: Radio 2 DIN

Postprzez swiatus85 » 19 paź 2015, o 20:59

irek1973 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kupiłeś któraś wersje?

Fapniete z OnePlus:)
swiatus85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 20:23
Telefon:: OnePlus

Re: Radio 2 DIN

Postprzez radekko » 20 paź 2015, o 21:10

Mam radio na androidzie (też Chińskie i pewnie podobny soft do tego z Twojego linku), koledze kupiłem na WIN CE. Generalnie, android daje więcej możliwości (janosik, dostęp swobodny do wielu aplikacji, pełna konfigurowalność) ale też wymaga wiekszej uwagi i pewnej znajomości systemu android. WinCE jest po prostu mniej konfigurowalny, ale wszystkie funkcjonalności są łątwo dostępne. Ja w trasie kożystam z janosika, nie wiem czy na winCE da sie też go zainstalować. Generalnie to jedna z większych zalet radia na androidzie, mam dostęp online do informacji o drodze. Reszta, raczej porównywalna.
radekko
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 22:10
Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Re: Radio 2 DIN

Postprzez swiatus85 » 20 paź 2015, o 22:20

@radekko

cos do 150$ uda sie wyrwać na andku?

Fapniete z OnePlus:)
swiatus85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 20:23
Telefon:: OnePlus

Re: Radio 2 DIN

Postprzez radekko » 20 paź 2015, o 22:22

Nie wiem. Raczej nie radze iść po taniości. Ja mam dual core ale radze brać coś mocniejszego. Co prawda wszystko działa w miare (poza dzwonieniem przez bluetooth trzeba z telefonu klikać zadzwoń), ale dźwiga sie nieco długo. Około minuty trzeba czekać. No ale to mały problem. Niemniej do 150 tylko dobre wince będą.
Najtańsze na podzespołach jakie ja mam, oraz z tym samym softem znalazłem tutaj:

http://www.aliexpress.com/item/Pure-and ... 11461.html
Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
radekko
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 22:10
Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Re: Radio 2 DIN

Postprzez swiatus85 » 21 paź 2015, o 13:02

@radeko

ok rozumie, w takim razie co byś polecił żeby wszystko ładnie śmigało?

Fapniete z OnePlus:)
swiatus85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 20:23
Telefon:: OnePlus

Re: Radio 2 DIN

Postprzez radekko » 21 paź 2015, o 16:53

Jeżeli znasz sie na androidzie, to zdecydowanie android. Jeżeli nie, lepiej cos na WinCE ale szukaj z co najmniej 512mb ramu.
Do meganki dedykowane radia są dosyć drogie, wejdzie pewnie uniwersalne takie jak tutaj:
http://www.aliexpress.com/item/Double-2 ... eb201560_9
kupowałem w tym sklepie, nie zawiodłem się. Jedynie chciałbym by nieco szybciej "wstawało" no ale jak kupowałem nie było jeszcze w ofercie quadcore. Quadcore wstaje w kilkanaście sekund podobno.
Warto od razu dokupić kamerę cofania i rejestrator. Wówczas potencjał radia lepiej będzie wykorzystany.
WinCe też ma swoje plusy, jeżeli zależy ci głównie na radiu a nie chcesz oglądać materiałów z youtube czy też korzystać z janosika na trasie (udostępniając oczywiście sieć z komórki chociażby), to myśl o wince.
radekko
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 22:10
Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Re: Radio 2 DIN

Postprzez viki10 » 26 paź 2015, o 15:12

Witam
Sam od jakiegos czasu rozgladam sie za radiem 2 din. Moj typ to:
http://www.eonon.co.uk/2-Din-Car-GPS/GA2114.html#photo
Wizualnie nieodbiega od niebrandowanych zestawow ale marka jest juz na rynku od kilku lat.
Zastanawia mnie sposob podlaczenia do glosnikow, moj plan to - glosniki bezposrednio + wzmacniacz dla subwoofera.
Jesli ktos przerabial taki system to pytanie jakie ma brzmienie po bezposrednim podpieciu glosnikow.
viki10
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2015, o 14:56
Telefon:: LG G3

Re: Radio 2 DIN

Postprzez radekko » 28 paź 2015, o 11:23

To jest dokładnie ten sam system co w niebrandowanych. Branding to w zasadzie tylko dodatkowy koszt który poniesiesz, no ale w razie awarii, być może łątwiejsza naprawa. Być może, bo ja mam złe doświadczenia z sjcam, niby firma, reklamacja trwa juz ponad 3 miesiace.
Ten andek to nieco zmieniony system w porównaniu do mojego na dualcore. Myśle, że zasadniczo ten sam (radio identyczne). Ja swój podłączyłem do kolumn heartz dsk 165 bez wzmacniacza. No nie mam subwofera, ale dźwięk i tak jest bardzo dobry. Nie jestem jednak melomanem by to całkowicie profesjonalnie ocenić.
radekko
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 22:10
Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria Rowerowe, motocyklowe i samochodowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron