• Reklama

QHD z B20 i przyzwoitym aparatem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

QHD z B20 i przyzwoitym aparatem

Postprzez xsysiu » niedziela, 20 listopada 2016, 12:48

Cena (bez VAT): -1200
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: poniżej 6"
Ilość RAM/ROM/Procesor: bez znaczenia
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: dowolna
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje): QHD, pasmo B20, dobry aparat

Opis:
Już dostaje oczopląsu, szukam smartfona z QHD do VR , który ma w miarę przyzwoity aparat co by fotek się nie wstydzić (nie chciałbym by był wyraźnie gorszy niż ten w meizu mx4 którego posiadam). Mocno pożądane jest przeze mnie pasmo B20. Początkowo napaliłem się na Lem max 2 ale brak gniazda 3,5 mm i brak globalnego softu powstrzymuje mnie przed zakupem. Jako, że $ jest w cenie zastanawiam się również nad telefonami z naszego rynku, i tu moim liderem jest lg g4. Poza le max 2 nie znalazłem nic rozsądnego w przybliżonej cenie. Istnieje sposób na jednoczesne podłączenie zasilania i słuchawek w leeco?
Ostatnio edytowano niedziela, 20 listopada 2016, 15:43 przez xsysiu, łącznie edytowano 1 raz
xsysiu

Reklama

Re: QHD z B20 i przyzwoitym aparatem

Postprzez tpawel » niedziela, 20 listopada 2016, 14:11

A może słuchawki bluetooth?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez tomikitwo » niedziela, 20 listopada 2016, 14:19

Najlepiej mieć słuchawki na BT. Wetdy możesz ładować jednocześnie telefon. Są też jakieś rozgałęziacze, ale nie mam pojęcia czy to działa. x820 w VR spisuje się bardzo dobrze, lepiej od G4, bo jest dużo wydajniejszy i nie grzeje się tak. LG G4 też jest niczego sobie, ale nie wsadzisz go w kondomie do wszystkich gogli VR, bo ma zagięty kształt i do niektórych gogli może okazać się zbyt gruby. Oba telefony mają swoje wady i zalety. G4 ma niesamowicie dobry aparat, ale jest średnio wydajny i ma tragiczną baterię. x820 jest bardzo wydajny, ma nawet spoko aparat w dobrych warunkach oświetleniowych, ale licz się z tym, że padnie ci czytnik palca no i nie ma mini jacka.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez blue_voyager » niedziela, 20 listopada 2016, 15:29

Dodaj obowiązkowy szablon w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 207
Ostrzeżenia: -1

Postprzez xsysiu » niedziela, 20 listopada 2016, 15:43

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

przepraszam poprawiłem
xsysiu

Postprzez xsysiu » niedziela, 20 listopada 2016, 15:59

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba w drugą stronę będę musiał pójść i znaleźć receiver bt, bo mam gogle BOBOVR są rewelacyjne, ze zintegrowanymi słuchawkami, bardzo przypadły mi do gustu. Podjąłem decyzje, biorę leco le max 2 ale z alledrogo i w cenie niewiele powyżej 1100pln z polską pisemną 24 mies. gwarancją w pl. Bateria w G4 zaważyła przy wyborze.Zwykle przeciwny byłem kupowania chińskich produktów na allegro ale bieżąca cena $ spowodowała że nie opłaca mi się czekać na przesyłkę ze wschodu. Ryzyko vat 50/50 a przy tej cenie wyjdzie tyle ile na allegro stoi. Zawsze mógłbym czekać aż dolar spadnie ale to wielka niewiadoma. Do tego szalę przeważyło, że payu dało raty bez odsetek, to nawet nie odczuje zmiany telefonu i nie musze zamrażać gotówki.
xsysiu

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 20 listopada 2016, 18:43

gwarancja 24 miesiące w Polsce na leeco dobre ;) pokaż ta oferte
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Postprzez xsysiu » niedziela, 20 listopada 2016, 19:37

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no dobra, gwarancji 12m, mi chodziło o rękojmię, w końcu kupuję od firmy.

"Kupujący urządzenie objęte krótszą niż dwuletnia gwarancją lub nawet pozbawione tej gwarancji, na terenie Unii Europejskiej wciąż może liczyć na dość szeroką ochronę wynikające z przepisów prawa. Chodzi tu o zawartą poza kodeksem cywilnym, a w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej konstrukcji stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, która w przypadku zakupu elektroniki w sklepie przyznaje bezsprzeczny, dwuletni termin ochrony, wynikający z mocy samego prawa. Warto jednak pamiętać, że w tym wypadku podmiotem, od którego dochodzimy swoich roszczeń jest nie gwarant (przeważnie producent), a sprzedawca.

Art. 10. 1. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu; termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru. (…)

Sam fakt istnienia gwarancji w rozumieniu art. 577 kodeksu cywilnego nie wymusza na nabywcy korzystania z tamtej drogi dochodzenia swoich praw, ustawa przyznaje konsumentowi w tej materii pełną dowolność. W wielu wypadkach skorzystanie z konstrukcji niezgodności towaru z umową przyznaje zresztą większy zakres uprawnień konsumentowi, niż wynikałoby to z samej gwarancji, przeważnie ograniczającej się do zwrotu towaru."
xsysiu

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 20 listopada 2016, 20:06

Co to za firma? Pewnie jednoosobowa działalność gospodarcza, nie chce nikogo oceniać ale pewnie tą gwarancją to sobie możesz odrazu d... podetrzec.
Rafal1435
VIP

Postprzez Flyagaric » niedziela, 20 listopada 2016, 20:07

Powodzenia w dochodzeniu swoich praw miesiącami w batalii sądowej ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez xsysiu » niedziela, 20 listopada 2016, 20:57

zawsze zostaje https://www.pozew-cywilny.pl/ :D

TECHNOS http://technos-online.pl/, nie ma różnicy jakiego rodzaju działalność, prawo jest równe
xsysiu

xsysiu

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 20 listopada 2016, 23:21

xsysiu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Taaa prawo równe i pewnie wywalczysz swoje ale pół roku telefonu nie zobaczysz
Rafal1435
VIP

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?