• Reklama

Pytanie odnośnie zakupu

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pytanie odnośnie zakupu

Postprzez AnemicznaOwca » 30 lis 2013, o 18:53

Witam. Mam problem. Sprawa wygląda tak, że kupiłem telefon na antelife przez system PayPal, ale jako nie zalogowany użytkownik strony antelife. I teraz w związku z tym mam kilka pytań. Po pierwsze jak zdobyć numer trackingowy do mojego zamówienia? Po drugie, mam rozumieć że teraz mój kontakt z nimi poprzez zakup jako nie zalogowany użytkownik został ograniczony do minimum, czyli że jeśli nie mają towaru na stanie, wysłanie się opóźni czy coś to nie zostanę o tym poinformowany, tak ? No i co będzie jeśli paczka utknie w urzędzie celnym? Bo teoretycznie na chwilę obecną mam tylko nr zamówienia i potwierdzenie zamówienia na moim koncie PayPal, więc jeśli utknie to nawet nie będę o tym wiedział, tak samo jak dotrze w jakieś inne miejsce czy coś. Co mam teraz zrobić?? Ps. No a na stronie napisane jest że telefonów już na stanie nie mają więc jest duża szansa, że np im do mojej paczki już zabrakło...
AnemicznaOwca

Telefon:: Nie Mam :)

Reklama

Re: Pytanie odnośnie zakupu

Postprzez AnemicznaOwca » 30 lis 2013, o 21:21

Wysłałem do nich maila. Czekam na odpowiedź. Lecz jeśli by nie odpowiedzieli, to co mam robić? Otwierać spór na PayPal czy czekać 30 dni i paczka może przyjdzie ?
AnemicznaOwca

Postprzez KarlosW » 1 gru 2013, o 01:41

Powinieneś na maila dostać numer.
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez AnemicznaOwca » 1 gru 2013, o 02:14

No tak, ale skoro kupowałem jako niezalogowany użytkownik to skąd mają mieć mojego maila ?
AnemicznaOwca

Postprzez bartazzz » 1 gru 2013, o 03:39

No skąd......

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez AnemicznaOwca » 1 gru 2013, o 11:42

Up. Ale że ? Bo nie mogę się zorientować czego dotyczy sarkazm w tym wyrażeniu, więc mógłbyś wyjaśnić o co chodziło ?
AnemicznaOwca

Postprzez bartazzz » 1 gru 2013, o 14:16

Ręce opadają. ... takich rzeczy się nie robi po prostu to tak jak zapłacić np rachunki a nie wziąć pokwitowania. Bardzo chętnie bym pomógł ale trzeba było wcześniej poczytać albo zadać pytanie. Chętnie byśmy pomogli a tak mleko się wylało.

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez KarlosW » 1 gru 2013, o 15:24

...
Ostatnio edytowano 1 gru 2013, o 16:14 przez KarlosW, łącznie edytowano 1 raz
KarlosW
VIP

Postprzez AnemicznaOwca » 1 gru 2013, o 15:41

No ale skoro mam potwierdzenie płatności PayPal i numer zamówienia to przecież chyba da się coś zrobić ?
AnemicznaOwca

Postprzez KarlosW » 1 gru 2013, o 16:04

AnemicznaOwca napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Musisz pisac do nich maile. Pozostaje kontakt Twój z nimi i koło 43 dnia od daty zakupu jakby nie było przesyłki kontakt z PayPal.
Wydaje mi zisę że w najgorszym wypadku po prostu nie będziesz mógł śledzić przesyłki ale powinieneś i tak ją dostać..
E-mailowo kontaktuj się z nimi najlepiej w godzinach 5-9 rano naszego czasu.

Autor postu otrzymał pochwałę
KarlosW
VIP

Postprzez AnemicznaOwca » 1 gru 2013, o 16:23

Okej. Dziękuję za odpowiedź. Maile do nich już napisałem ale w związku z tym, że niedziela, co prawda u nich już jest coś po 20, ale jednak nadal niedziela, tak więc nie odpisują. Ponoć kontakt ze sklepem jest dobry, więc mam nadzieję, że już jutro dostanę odpowiedź, a jak mi się nie uda z nimi skontaktować, to tak jak mówisz poczekam te 35-40 dni, i jeśli paczka nie przyjdzie to otwieram spór na PayPal.
AnemicznaOwca

Postprzez KarlosW » 1 gru 2013, o 17:11

Pisałem z nimi kilkukrotnie, przed chwilą kupiłem kilka rzeczy. Kontakt jak na kitajców dobry, nawet bardzo dobry.
KarlosW
VIP

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI