• Reklama

Pytanie o sprzedawcę

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pytanie o sprzedawcę

Postprzez leonard7080 » 4 lut 2014, o 19:43

Witam
Jest to mój pierwszy post, więc chciałem się przywitać ze wszystkimi.
Noszę się z zamiarem zakupu telefonu i znalazłem HAIPAI P6S, który bardzo mi się spodobał i szukałem u różnych sprzedawców w CHinach i trafiłem na sprzedawcę do którego podaję namiary. I jeszcze cena tego telefonu bardzo odbiega wartością od innych sprzedawców, zresztą wszystkie sprzedawane towary ma w bardzo atrakcyjnych cenach, jeśli ktoś z Was trafił na tego sprzedawcę proszę o info.
http://www.aliexpress.com/item/Original-Haipai-P6S-MTK6582-Quad-core-5-0-inch-OGS-1280-720-screen-8G-ROM-Android/1639634611.html
leonard7080

Telefon:: SE Satio

Reklama

Re: Pytanie o sprzedawcę

Postprzez drago68 » 4 lut 2014, o 20:50

Zapomnij o tym sprzedawcy.
Zero feedbacków, sprzedawca w ogóle niewiarygodny.
Nie kupuj, chyba, że chcesz zamrozić sobie kasę na miesiąc.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Pytanie o sprzedawcę

Postprzez existe » 4 lut 2014, o 22:08

jesli to twoj pierwszy zakup to patrz na sprzedawcow z iloscia sprzedazy kilka tysiecy i wiarygodnosc powyzej 97%

cos w nas jest takiego, ze widzymy taki serwis jak np retrobut, a cena mniej niz polowa wartosci nie zapala nam czerwonej zarowki stopu, bo bardziej chcemy uwierzyc - ze to taki swiety mikolaj
kilkanascie tysiecy oszukanych na ponad 30 mln zl
tu oczywiscie czlowiek zapytal, wiec przezorny, ale tez i aliekspres dosc poprawnie wylapuje takie transakcje, ale widze, ze oszusci nie spia - w tej aukcji czas ograniczono do 7 dni, czy ktos pamieta, czy mimo tego czas ochrony kupujacego wynosi 30 dni ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI