• Reklama

Pytanie dot. Leeco Le Max 2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pytanie dot. Leeco Le Max 2

Postprzez AdamJedz » 16 lip 2016, o 19:43

Witam, to mój pierwszy post na forum.

Cena (bez VAT): 300-350
USD
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min 5,5'
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 4Gb Ram, min 32 Gb Rom, na prockach się nie znam - jak najlepszy
Dual/Single sim: nieistotne
Preferowane marki: opisane poniżej
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): jak najlepszy model w tej cenie
Opis:

W najbliższym czasie zamierzam kupić sobie telefon tak w granicach 300-350$ (i wolałbym, żeby ta górna granica nie została przekroczona).
Zainteresował mnie telefon Leeco Le Max 2 (wersja z 4Gb RAM i 32 ROM), który na spemall.com znalazłem za 299 (z gwarancją za 309)$.

Tu się pojawia moja seria pytań:

1. Czy ktoś używa tego telefonu i może się wypowiedzieć na jego temat? (krótka opinia, czy poleca, czy nie itd.)
2. Czy znajdę gdzieś ten telefon taniej (albo zbiję cenę jakimiś kuponami itp)?
3. Najważniejsze - czy w podobnym przedziale cenowym jest coś lepszego? Albo odwrotnie - czy jest coś takiego samego lub podobnego, ale tańszego?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
AdamJedz

Telefon:: Sony Xperia J

Reklama

Re: Pytanie dot. Leeco Le Max 2

Postprzez pawellabedz » 16 lip 2016, o 20:01

Xiaomi Mi5 może ?
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Postprzez AdamJedz » 16 lip 2016, o 20:24

ale o ile widzę dobrze i dobrze rozumuję, to MI5 jest gorszy i droższy od le max 2
AdamJedz

Telefon:: Sony Xperia J

Postprzez pawellabedz » 16 lip 2016, o 21:23

Ale to są tylko cyferki leeco nie ma jeszcze softu które podbiłoby użytkowników jak miui więc też musisz szukać grzebanych softów które mogą być równie średnie co oryginalny ale ty musisz wiedzieć czego potrzebujesz :P
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Postprzez Scantrax » 19 lip 2016, o 12:05

Sprawdz ZUK Z2 to jest alternatywa . Ale od razu mowie ze aparat ma cienki. Poza aparatem jesli to nie jest dla Ciebie priorytet i styknie Ci 5" to jest to bardzo dobry telefon wydajnosciowo. Co do leeco le max 2 to z softem wlasnie jest troche lipa z tego co sam slyszalem. Wiem tylko tyle ze najnowsza wersja softu to EUI 5.8 i podobno usuneli duzo problemow jakie byly w EUI5.6 co wskazuje na to ze producent pracuje nad systemem. ;P Leeco tez (z tego co udalo mi sie na youtube zauwazyc) ma ciemniejsze podswietlenie ekranu niz taki przykladowo ZUK Z2 albo ten Mi5. Mi5 do mnie nie przemawia i tak.. na dniach kupie albo Z2 albo leeco .
Scantrax

Telefon:: Lumia 920

Powrót do Jaki telefon kupić ?