• Reklama

Pytanie do bardziej obeznanych

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pytanie do bardziej obeznanych

Postprzez Rivi » 29 lis 2013, o 14:53

Cześć. Wczoraj napisałem do Chińczyka co sie dzieje z moją paczką gdyż idzie ponad 30 dni roboczych odpisał mi tak

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy dobrze zrozumiałem że paczka została cofnięta i teraz wraca do niego ? i co robić zacząć spór czy czekać kolejne dni aż wróci do niego i co potem on zrobi ?
Rivi

Reklama

Re: Pytanie do bardziej obeznanych

Postprzez xm3 » 29 lis 2013, o 21:27

Sprawdź status czy to prawda co opowiada.
Jak już dostanie spowrotem paczkę to dogadaj się na inną drogę przesyłki i jak już dostaniesz nowy tracking no. to wydłuż czas dostawy.
Jak czas dostawy zacznie się kończyć (niż zdołasz zrobić jw) to wcześniej wydłuż czas dostawy.

Jeżeli już nie będziesz chciał towaru to nie rób jak wyżej tylko zapytaj od razu sprzedawcę o zwrot pieniędzy i profilaktycznie załóż spór (nawet jak będzie cię zapewniał,
że z własnej inicjatywy zwróci kasę) aby zablokować możliwość utraty kasy.

Autor postu otrzymał pochwałę
xm3

Pochwały: 2
Telefon:: w450

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI