• Reklama

[zakupy] Pytania o podrobkach

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakupy] Pytania o podrobkach

Postprzez essip » 24 cze 2013, o 18:51

Dzien Dobry , sorry bardzo ze pisze zle, ale nigdy nie bylem w polskiej szkole bo jestem z niemiec.

Natrafilem przes przypadek na wasze forum i bardzo sie mi podoba.
Pare zeczy interesuje mnie ale nie potrafie Sie dotczytac odpowiednich zecy.

1. Jak do polskiej przesylka jest z chin, przyklad 2 Pary Nike free, co sie prawdopodobnie stanie jak clo je dostanie?

2. ile czasu clo zatrzymywa paczke ?

Bardzo wielkie sorry ,ale cieszko mi jest czytac po polsku a to bardzo interesujance .

Naj chentnej bym przes skypa sie skontaktowal

jestem niekiedy w krakowie/katowicach
essip

Reklama

Postprzez sh9 » 24 cze 2013, o 19:07

Najlepiej dogadać się ze sprzedawcą żeby zadeklarował niską wartość towaru, powinna spokojnie przejść bez vat'u i cła, oczywiscie tylko pocztą, żadnym kurierem ;-)
sh9

Postprzez essip » 24 cze 2013, o 19:22

a oni otwieraja i tam jest fake to nie daja znac nike ? lub sniszcaja towar?

[ Dodano: 2013-06-24, 21:23 ]
jeszce mam pytanie takie,

jest jakis polski posrednik ?
essip

Postprzez peekay » 25 cze 2013, o 00:10

essip napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zniszczą na koszt kupującego, czyli Ciebie albo odeślą sprzedawcy. W obu przypadkach stracisz pieniądze. Lepiej, żeby odesłali a nie ciągnęli Ciebie do odpowiedzialności bo to kosztuje znacznie więcej niż buty.

essip napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poszukaj na allegro.pl. Ale nawet jak jest i zamawia dla Ciebie towar z Chin to jak przyjdzie do kontroli celnej to wypnie się na Ciebie i dalej Ty będziesz się musiał tłumaczyć z podrobionych butów.
Osobiście raczej nie sądzę, żeby był ktoś, kto świadomie sprzedaje podrabiane Nike'i
peekay

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI