• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez cieloszka68 » 22 maja 2015, o 13:01

toran napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ceny mają korzystne to fakt. Skoro są uczciwi i nadali dwie paczki to może dostane dwa MiBand`y ? :D Faktycznie mają poczucie humoru. Lubię kupować u Chińczyków bo dotychczas wszyscy traktowali mnie super solidnie.

Mam nadzieję, że nie piszę tego w złym momencie, oraz nie będę żałował tego co napiszę:roll:
Otóż kupiłem już parę gadżetów w tym sklepie, i mogę (muszę nawet) wypowiedzieć się o nim w samych superlatywach. Ceny konkurencyjne, wysyłka szybka, dla mnie BAJKA.
cieloszka68
AKTYWNY
 
Posty: 244
Dołączył(a): 13 paź 2011, o 19:52
Lokalizacja: Podlasie
Pochwały: 4
Telefon:: HONOR 9

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez toran » 22 maja 2015, o 13:37

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Postraszyłem PayPal ale nie wiem czy to coś da. Pierwszy raz czekam na przesyłkę z Chin > 3 tygodni. Abstrahuje że paczka np. z Chin leci 7 dni a potem np. 5 leży na poczcie w sortowni ;)
toran
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 12:24
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez blue_voyager » 22 maja 2015, o 13:43

Ciekawe co byś zrobił jakbyś czekał dwa miesiące, co wcale rzadko się nie zdarza. 3 tygodnie, dobre sobie. Naprawdę zaczynacie przesadzać.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez toran » 22 maja 2015, o 13:46

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może po prostu mam szczęście :) Fakt, kiedyś na herbatę czekałem 2 miesiące ale to kolega zamawiał na ebay.
Ja nie mam zastrzeżeń że długo idzie tylko że nie wysłali przez 3 tyg.
toran
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 12:24
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez jupi » 23 maja 2015, o 19:14

Ściągnąłem poczta ponad 30 paczek. Dla mnie norma są 2-4 tygodnie ale łącznie z Chinami i leżakowaniem na WER Warszawa. Czytaj proszę ze zrozumieniem. Paczka idzie już grubo ponad 3 tygodnie z Amsterdamu. Może piechotą... ale też już powinna zameldować się w wawie :P

Nie jest i nie powinno to być normalne.
jupi
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 21:57
Telefon:: Timmy E82

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez igor_x » 23 maja 2015, o 21:51

Znajomemu w zeszłym roku telefon szedł prawie 2 miesiące. Po odnalezieniu paczki (gdzieś się zagubiła po drodze), okazało się, że była w Brazylii.
Sprzedam Xiaomi mi5 3/64
Info: PW
igor_x
AKTYWNY
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 21:18
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi mi5

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Muadib » 24 maja 2015, o 22:31

Witam Gearbest,

mam prośbę o info kiedy zamówienie nr W1505122319408510 będzie gotowe do wysyłki
Muadib
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 15:00
Telefon:: HTC

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez tomlap » 25 maja 2015, o 21:34

Szlak mnie trafia jak piszę z tymi idiotami na gear best którzy tylko udają że coś wiedzą.Mam nadzieje że tu ktoś szybko pomoże WW1505060818145831. Problem jest taki że zamówienie złożone 6 maja i opłacone ok 10.Nadal do mnie nie doszło mówię tutaj o paczce.Podobno paczka miała problemy z służbą celną nie mogła wyjść to ją podobno wycofali do ponownego wysłania(nie wiem jaki sens).A teraz nikt nic nie pisze nikt nie umieszcza numeru do śledzenia przesyłki kontakt się urwał.Ticket http://support.gearbest.com/index.php?m ... 3393342101 Kur no jak nie dojdzie do końca tygodnia to będzie trzeba zacząć dzwonić do paypala.Proszę tutaj o same konkrety a nie gadanie o dupę rozbić potrzebuję tej paczki!Zapłaciłem 40 dolarów żeby paczka dotarła do tych 8 dni a tutaj okazuje się że jeszcze nie wyszła :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
tomlap
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 21:23
Telefon:: Sony

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez toran » 28 maja 2015, o 11:26

Po 3 tyg. dotarła opaska MiBand. Dodatkowe opaski wysłali z innego magazynu za innym numerem przesłki po 2 tyg. więc za kolejne 2 tyg. spodziewam się dostawy. Może są trochę nieporadni ale uczciwi.
toran
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 12:24
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez checkmate » 28 maja 2015, o 17:09

Hej, mam pytanie nie do sprzedawcy a do kupujących.

Faktycznie możecie polecić ten sklep?

Chciałbym zamówić kilka rzeczy, po kolei:
1. kabel Xiaomi: http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_181152.html
2. ładowarka 2A Xiaomi: http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_181150.html
3. Opaska dla Mi-Banda: http://www.gearbest.com/watch-accessari ... 87712.html
4. Bateria dla Xiaomi Redmi Note: http://www.gearbest.com/batteries-charg ... 53849.html

Moje pytanie brzmi następująco: na 100% wszystkie powyższe wyglądają na oryginalne? Można będzie śmiało zamawiać?

Pierwszy raz będę zamawiać z tego sklepu więc mam małe obawy.

Tak wyglądają opcje wysyłek, która z nich będzie najszybsza ( z tych tanich to NL Post HQ no nie?)
http://screenshooter.net/101983509/cxntkpg

2-3 tygodnie na przyjście paczki nie będzie problemem. Warto wziąć "Add Shipping Insurance to your order"?

Chyba tyle. Z góry dzięki za pomoc ;)
Avatar użytkownika
checkmate
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 23:12
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez blue_voyager » 28 maja 2015, o 17:16

Sprzedają oryginalne produkty.
Co do wysyłek wybieraj NL Post, bo w przeciwnym razie wysyłają Sweden Post, najwolniejszą pocztą. Zadarza się, że mimo dopłaty do NL Post, sklep wyśle przesyłkę gorszą pocztą.
Co do czasu dostawy... Nie od dziś jesteś na forum, więc wiesz, że może dojdzie w 2 tygodnie a może w 8, sklep nie ma na to wpływu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez checkmate » 28 maja 2015, o 18:07

I to właśnie chciałem wiedzieć, dziękuję.
Na forum to raz (choć konto mam stosunkowo krótko), ale też nie od dziś zamawiam z Chin (99% to Aliexpress), paczka jedną pocztą potrafi raz przyjść w 7/8 dni a raz w 40, najważniejsze jest dla mnie by zamówić towar oryginalny Xiaomi. Na Aliexpress może być w 100% legitna sprzedaż np. oryginalnego kabla siaomi, nawet komentarze to potwierdzają, po czym do znajomego trafia paka z kablem wątpliwej jakości ;) Wolę zamówić z potwierdzonego źródła takie rzeczy i mam nadzieję, że GearBest podołają - jak tak to wrócę po następne rzeczy. Tanie i oryginalne akcesoria = już mnie kupili ;)


btw. chciałem dać plusa, ale po próbie wyskakuje: http://screenshooter.net/101983509/gfsayof :-/
Avatar użytkownika
checkmate
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 23:12
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron