• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez mwisniewski6917 » 6 sty 2017, o 00:20

Zapłaciłam kartą . To był mój pierwszy zakup na gearbest i za żadne skarby nie widze tu opcji zadania pytania do sprzedawcy. Nie mogę w nic kliknąć itd.
mwisniewski6917
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 18:44
Telefon:: huawey

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez radman. » 6 sty 2017, o 02:00

https://support.gearbest.com/faq/index/index?lang=en

Na dole masz dwie opcje albo założyć ticket albo porozmawiać na czacie.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez mwisniewski6917 » 6 sty 2017, o 18:06

Dostalam taką odpowiedź.
Możecie mi to jakoś jaśniej wytlumaczyc o co chodzi z tą wysyłką?

Drogi Małgorzata,
Dziękuję bardzo za zamawianie z gearbest.
Przepraszamy za nie wysyłać rozkaz do ciebie jeszcze.

Ze względu na status elementu z towarzystwa żeglugowe, z przykrością informujemy, że zamówienie którym wymagane wysyłać przez
Europe duża linia pakiet (HQ) nie mogą być wysłane w tym czasie.
Musimy zorganizować swój pakiet do innej metody wysyłki.

Po przeanalizowaniu sprawy, chcielibyśmy, aby przejść dalej i statek za pośrednictwem przyspieszonych Shipping.
Możemy wysyłać swoje zamówienie za pośrednictwem wysyłki w ale podatki są pobierane przez lokalnych urząd celny i krajowych przepisów, które są poza naszą kontrolą.


Będzie to po prostu wziąć 3-7 dni roboczych dotrzeć do Ciebie po wysyłaliśmy rzeczy na zewnątrz.
Jeżeli istnieje jakakolwiek różnica w cenie, musimy poinformować na pokrycie go.

Proszę skontaktować się z nami jak najszybciej i daj nam znać, jeśli dopuszczalne jest tak, że możemy przetworzyć zamówienie dla Ciebie.

Jeszcze raz proszę przyjąć nasze przeprosiny za nie spełniające Państwa oczekiwania.
mwisniewski6917
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 18:44
Telefon:: huawey

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez arturro007 » 6 sty 2017, o 18:14

Z google translatora sam bym nie wiedzial o co chodzi, wrzuc oryginalny tekst, napewno ktos go przetlumaczy.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Kupno presale - brak towaru gearbest.com

Postprzez chrris » 7 sty 2017, o 11:51

Witam,

W skrócie: Dnia 2016-12-05 16:02 zakupiłem w presale 2xElephone S7 Gold 3GB+32GB ROM, presale trwało jeszcze pare dni i towar był dostepny.

Po 2 tyg status się nie zmieniał (Processing) więc napisałem ticketa kiedy będzie wysyłka odpisali mi

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odpisałem im, że presale to presale i to jest "rezerwowanie" towaru, nie była to jakaś ostatnia sztuka 3 min przed końcem presale... zaproponowałem że poczekam do stycznia, może pojawi się dostawa...

W styczniu okazało się że nadal nie ma tego konkretnego modelu a wymienić na inny kolor, ram itp nie mają zamiaru, choć powinni się ustosunkować do tego, co im napisałem, że przewalutowałem pieniądze, i nie chce ich z powrotem, gdyż kurs poszedł w dół i tracę na tej transakcji pieniądze... ale mają klienta gdzieś i nie zamierzają nic z tym zrobić, tylko proponują hajs na wallet...

Ostatnio pojawiła się wersja identyczna jaką zamówiłem tylko 16GB ROM, napisałem że jest taka sztuka, to niech za trzymanie moich pieniędzy tak długo wyślą mi ją a dodatkowo niech wyślą mi 2x karta SD 16GB i wszystko jest załatwione.. ale oczywiście gear ma mnie głęboko w dupie...

NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!! Robią sobie jaja z klienta i nie proponują żadnego polubownego rozwiązania sprawy...

EDIT: Dodam tylko, że płaciłem w EURO i dolarowego konta nie mam, a przelew USD będzie zapewne kolejny raz przewalutowane i stracę jeszcze więcej...
chrris
 
Posty: 0
Dołączył(a): 7 sty 2017, o 11:38
Telefon:: N4
ROM: stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez nixon7 » 10 sty 2017, o 06:53

Witam, kiedy zostanie wyslane to zamowienie -W1701051308199037 ?
nixon7
 
Posty: 41
Dołączył(a): 24 lis 2013, o 16:08
Telefon:: xiaomi

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skazi » 10 sty 2017, o 08:13

2x up
Niestety takie praktyki są w tym sklepie na porządku dziennym, nie warto tam nic kupować na przedsprzedaży. Jest jeden plus tej całej sytuacji, nie wjeb.... się w elephone, jak oddadzą kasę będziesz mógł kupić telefony jakiejś dobrej firmy.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez chrris » 10 sty 2017, o 16:12

Oddali kase na wallet, więc zdecydowałem się na Xiaomi Redmi Note 4, ale mam problem którą sztukę wybrać, bo są 3 w kolorze golden (nie chce przepłacać za silver bo nie mam hajsu, mam akurat 170$ na sztukę)

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tu jest porównanie, czym one się różnią poza ceną? Prawdziwa jest jak się kliknie w przedmiot.

Coś innego w tej cenie?
chrris
 
Posty: 0
Dołączył(a): 7 sty 2017, o 11:38
Telefon:: N4
ROM: stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skazi » 10 sty 2017, o 17:02

Bierz najtańszy, one niczym się nie różnią (wysyłka z różnych magazynów).
Nie zmienia to faktu że ceny lipne, u goldwaya za 172$ miałbyś srebrnego z wysyłką tez vatu. Tutaj musisz liczyć na cud.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez chrris » 10 sty 2017, o 17:13

No niestety Elephony były na gearbeście, i hajs mam u nich. Zawsze mogę poczekać na jakąś mega sale, ale i tak mam dość ich sklepu i chciałbym się jak najszybciej pozbyć pieniędzy u nich.
chrris
 
Posty: 0
Dołączył(a): 7 sty 2017, o 11:38
Telefon:: N4
ROM: stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez TediPower » 11 sty 2017, o 10:56

Ile można czekać na paczkę zakup Listopad 13, 2016, nie ukrywam że paczki po tym terminie a ostatnie z 13 grudnia już dawno dotarły a było ich kilka.
Tamta mi nie dochodzi na szczęści jest śledzona LM154658473CN. W sumie czekam na jeszcze jedna paczkę z 28.grudnia z banggood z tego dnia już dawno dotarły.
Co chwila każą czekać i przepraszają ale ile można.
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez radman. » 11 sty 2017, o 22:41

Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości