• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez ciupagen » 18 gru 2016, o 15:17

zakup 8 grudnia,wysyłka z UK podobno 10 grudnia.telefon za 132 dolce ale psia krew to znajomy prosił mnie o zakup i sam sprawdza nieistniejący tracking...
ciupagen
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 10:59
Telefon:: lenovo

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez mareklet » 19 gru 2016, o 19:59

ciupagen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mój zakup z 8 grudnia wisi na Birmingham sorting center. Tracking możesz sprawdzić na one word express.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
mareklet
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 16:58
Lokalizacja: inąd

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez ciupagen » 19 gru 2016, o 20:30

kupiłeś t6rpo ? po nieraz smutnych przebojach z skośnookimi podejrzewam ze telefon nigdy do mnie nie dojdzie :( zapewne sprzedali coś czego nie mieli na magazynie w EU.Jeżeli dalej będę dostawał tą samo odpowiedz poprzez kopiuj wklej ze tu masz nr trankingu i stronę i sobie sprawdź to chyba sami sobie wyhodują trolla na tym forum i będe ich przy każdej okazji jechał jak psy...czekam jeszcze 24 godz na jakiś sensowne informacje potem bede pod ich postami z ofertami pisał zeby ludzie sobie darowali i tak nic nie dostana i lepiej kupić na aliexpres czy allegro.
ciupagen
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 10:59
Telefon:: lenovo

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez mareklet » 19 gru 2016, o 20:39

Kupiłem chuwi hi10.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
mareklet
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 sie 2012, o 16:58
Lokalizacja: inąd

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez blue_voyager » 19 gru 2016, o 22:27

ciupagen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To dostaniesz warna albo i bana. We wszystkim trzeba zachować umiar i rozsądek, to że tobie nie wyszła transakcja, nie znaczy, że masz tu jakieś krucjaty prowadzić.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez ciupagen » 19 gru 2016, o 22:39

Może z moim postem trochę przesadziłem ale przed chwilą dostałem 5 odpowiedz w ciągu 5 dni i jest to kopiuj wklej z 1 odpowiedzi.Poziom obsługi sklepu to dno i metr mułu

a to wam raczej jako forum powinno zależeć na tym żeby sklep który promujcie nie robił z klientów jeleni ,raczej bardziej znane z polskiego podwórka jest sprzedawanie w sklepie internetowym czegoś czego sie nie ma na stanie

I nie chodzi mi o fakt tego ze paczki nie ma,wiem doskonale ze idą święta i ktoś po prostu mógł wpisać błędny nr trackingu do systemu ale chyba po 4 email ktoś by to chyba sprawdził ? :)
ciupagen
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 10:59
Telefon:: lenovo

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez blue_voyager » 19 gru 2016, o 22:45

Ale co ma do tego forum? To są kwestie między Tobą i sprzedawcą, forum nie pośredniczy w transakcjach i nie jest stroną. Na forum możesz prosić o pomoc czy poradę, ale jesli zaczniesz spamować, to będzie jak napisałem wyżej. I na tym zamknijmy ten temat.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Frozen drugi » 20 gru 2016, o 00:59

Zawsze możesz skontaktować się z użytkownikiem gearbest z forum przez pw;czasem może pomóc :-)
Frozen drugi
 

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez CozzY » 20 gru 2016, o 03:23

A ja mam jak najlepsze doświadczenia z GearBest. W sumie to jest jedyny chiński sklep w którym robię zakupy. Kupiłem w przeciągu kilku miesięcy 3 telefony od nich a wczoraj zamówiłem słuchawki.
1. Wziąłem zwykłą rejestrowana pocztę. Czekałem równo 4 tygodnie, z czego w ostatnim tygodniu bombardowałem ich mailami że tak długo. Kazali spokojnie czekać bo jeszcze czas. I faktycznie doszedł :)
2. Ze względu na pośpiech wziąłem szybką płatną przesyłkę DHL-em. Uprzedzili mnie że może być cło i że polecają inną drogę. Odpisałem że nie ważne bo czas jest ważniejszy. Jak przyszło do mnie info z Zoll z rachunkiem na 51 EUR (mieszkam w DE) to przycebuliłem i napisałem do GB, że mają mi zwrócić połowę kosztów bo jak nie to się pogniewam i nie odbiorę. Zwrócili!
3. Darmowa przesyłka German Express. Przyszła bez problemu po 10 dniach.

Zadowolony jestem na razie.

CozzY
CozzY
 
Posty: 57
Dołączył(a): 1 gru 2016, o 14:55
Pochwały: 1
Telefon:: Leeco Le Max 2

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez zjac » 20 gru 2016, o 05:02

CozzY napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ja mam mieszane uczucia. Raz wysyłają szybko, raz ociągają się z wysłaniem przesyłek.
To samo z supportem-raz piszą jak ludzie, raz lecą kopiuj/wklej i dopiero jak zagrożę zwrotem z PP to coś się rusza.
Fakt jest taki, że:
- za TV-Boxa, który przestał działać po 8 miesiącach oddali mi połowę kasy ( dołożyłem i kupiłem na BG nowszy model ).
- za zgubioną przesyłkę w DE ( DHL ) oddali kasę
- za brak śledzenia na terenie PL, mimo iż za niego zapłaciłem oddali te parę usd.
- lubię ich NL, Belgian i CZ albo Węgierskie przesyłki, bo mam momentu u siebie towar ( rekord 4 dni NL Post )
- dowalają z DHL, bo drugi raz dostałem info o dopłacie bo "jestem poza zasięgiem DHL" ( najlepsze jest to,że w jednym tickecie suma 30 euro, a w drugim pisanym godzinę później było 65 euro, ha,ha,ha - taki mały różnic)

Leci do mnie od nich najdroższy zakup jak do tej pory u nich, zobaczymy ile będzie szedł i jak obsługa posprzedażowa i zgodność z opisem.


P.S. Zdecydowanie jak dla mnie króluje BG, pod wieloma względami.
zjac
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 19:17
Pochwały: 6
Telefon:: Cubot

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez TediPower » 20 gru 2016, o 10:47

Ok Pany gdzie w tym menu jest:
1) Please reconfirm your delivery address in “ My accounts”:
bo nie widzę
pakiety kupowane po tym terminie rejestrowane i nie, dotarły jakiś czas temu
LM154658473CN feler kupiony 11.11 koszt EUR 8.57

To dane z ich strony:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Shadoww » 20 gru 2016, o 11:15

Panowie jestem po pierwszym zakupie w GB z magaznu EU (ilife V7) liczylem na szybką sprawną realizacje, lecz pojawiają się wątpliwości ponieważ przesyłka wisi z tracingiem DPD :
15 Dec 2016 10:31 - Oldbury - Your parcel is on its way.
Poczytałem na forum to chwaliliście wysyłkę i szybkość DPD rozumiem że okres przed świąteczny to i pewnie paczek więcej ale może ktoś ma doświadczenia kiedy coś się powinno ruszyć bo liczyłem że do świąt się uda a teraz raczej już watpie :(
Shadoww
 
Posty: 0
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 11:05
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron