• Reklama

Pytania dotyczace ZTE v967s

Pytania dotyczace ZTE v967s

Postprzez karol16081 » niedziela, 8 grudnia 2013, 01:20

Witam, w najblizszym czasie chce sprawić sobie telefon ZTE v967s i mam kilka pytań. Jakie śa wasze opinie na jego temat? Gdzie mozna go najtaniej kupic i za ile(moze znacie jakies stronki)? Jaką wybrać przesyłkę z Chin zeby było jak najmniejsze ryzyko przejecia go przez Urzad Celny? Jak go Urzad Celny wezmie w swoje rece to jakie koszty trzeba płacic? Czy w tych wszystkich chinskich Androidroidach jest apka Google Play? Jaki on ma wyswietlacz bo na jednej aukcji jest TFT a na innej IPS? Czy sa wersje z TFT albo IPS czy tylko wszystkie sa z IPS? Jak z wymiarami czy sie miesci wmioare w kieszeni? Aktualnie smigam na SAMSUNGU galaxy mini wiec to ma 3,14 cali czyli to bedzie prawie o 2 cale wiekszy... Zastanawiam sie jeszcze nad Lenovo A760 tylko ze Lenovo nie ma lapmy, aparat gorszy, nie ma z przodu kamerki, ogolnie jest tanszy tylko ze moim zdaniem ZTE ma wiecej bajerow troche, a chyba im wiecej ma tych tym lepiej..;p

Dzięki z gory za pomoc.
Pozdrawiam Karol.
karol16081

Reklama

Re: Odp: Pytania dotyczace ZTE v967s

Postprzez Bazinga » niedziela, 8 grudnia 2013, 12:23

Musisz sie spieszyc bo jest problem z dostepnoscia tego modelu. A co do reszty pytan to jest juz odpowiedni temat odnosnie tego tel

Wysyłane z mojego GT-B7510 za pomocą Tapatalk 2
Bazinga

Pochwały: 1

Re: Pytania dotyczace ZTE v967s

Postprzez bartazzz » niedziela, 8 grudnia 2013, 12:32

Kolejny sprzedawca odpisał mi że brakuje na rynku

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez karol16081 » niedziela, 8 grudnia 2013, 16:59

hmm... a mozesz powiedziec jaki to sprzedawca?
karol16081

Postprzez bartazzz » niedziela, 8 grudnia 2013, 17:15

Np Apolloshow

bartazzz
VIP

Postprzez karol16081 » niedziela, 8 grudnia 2013, 21:51

a z jakich powodow jest problem z dostepnoscia? Wycofuja jego produkcje?
karol16081

Postprzez bartazzz » niedziela, 8 grudnia 2013, 22:43

Pewnie skończyli

bartazzz
VIP

Postprzez zar0wiasty » środa, 11 grudnia 2013, 14:00

Z dostępnością jest problem, sam się naciągałem z Chińczykiem (Apoloshow). Rozmiarowo... W porównaniu do Ashy 306 jest sporo większy, mi w kieszeni spodni się nie mieści. Soft: dostałem zrootowanego Andka z zainstalowanym Google Play, SuperSu i paroma innymi apkami. Chińskich aplikacji nie było, język polski zainstalowany (ok. 90% treści jest przetłumaczone). Ponoć w tym telefonie ma działać funkcja OTG, sprawdzałem i u mnie nie działa. Może to wina kabla (nie miałem 2 na próbę) albo softu. Dobra rada: jak już kupisz, to wgraj recovery i zrób kopię. Po 3 dniach w moich rękach ZTE zaliczył bootloopa ;)
ZTE v967s ---> Xiaomi Redmi Pro
zar0wiasty

Postprzez grendel » czwartek, 12 grudnia 2013, 01:24

karol16081 napisał(a):... telefon ZTE v967s - mam kilka pytań. Jakie śa wasze opinie na jego temat? Gdzie mozna go najtaniej kupic i za ile(moze znacie jakies stronki)? Jaką wybrać przesyłkę z Chin zeby było jak najmniejsze ryzyko przejecia go przez Urzad Celny? Jak go Urzad Celny wezmie w swoje rece to jakie koszty trzeba płacic? Czy w tych wszystkich chinskich Androidroidach jest apka Google Play? Jaki on ma wyswietlacz bo na jednej aukcji jest TFT a na innej IPS? Czy sa wersje z TFT albo IPS czy tylko wszystkie sa z IPS? Jak z wymiarami czy sie miesci wmioare w kieszeni? Aktualnie smigam na SAMSUNGU galaxy mini wiec to ma 3,14 cali czyli to bedzie prawie o 2 cale wiekszy... Zastanawiam sie jeszcze nad Lenovo A760 tylko ze Lenovo nie ma lapmy, aparat gorszy, nie ma z przodu kamerki, ogolnie jest tanszy tylko ze moim zdaniem ZTE ma wiecej bajerow troche, a chyba im wiecej ma tych tym lepiej..;p

Dzięki z gory za pomoc.
Pozdrawiam Karol.

Ja przesiadłem się z Xperia Tipo. Bez porównania nawet. Żona ma Samsunga Ace 2 i spogląda z zazdrością na mój ZTE V967s :lol: Do kieszeni spodni trochę duży, to w końcu 5 cali - ja noszę w wewnętrznej kieszeni marynarki, nie wiem jak to jest w spodniach. Ryzyko z UC to loteria - jednemu zatrzymają, drugiemu nie. W tym pierwszym wypadku musisz im okazać potwierdzenie dokonania transakcji (przelew, karta) i opis aukcji. Doliczają 23% VAT i puszczają dalej pocztą za pobraniem u listonosza.

Ale te całe rozważania raczej na nic. Najprawdopodobniej chiński rynek już się z tych modeli wyczyścił. Małe szanse na jego zakup. Jak znajdziesz ofertę, radzę wpierw wysłać zapytanie do sprzedawcy, czy faktycznie dysponują tym modelem a nie sprzedają "na wyrost". Było wiele takich przypadków. Ominie Cię rozczarowanie i zamrożenie kasy na 2-3 tygodnie. W mailu możesz też zawrzeć pytanie o to czy ma roota, cwm recovery (bądź jakiekolwiek recovery) i google play. Było dużo modeli - co prawda rootowanych - ale z chińskimi apkami (zupełnie nam zbędnymi) i bez sklepiku googla. Jeśli sprzęt ma roota i recovery to połowa sukcesu. Można (nawet bez wielkiej wiedzy) wgrać inny, nawet mocno spolszczony ROM. Ja na ten przykład wgrałem ROM Max Flavour Slim, stworzony na bazie stockowego przez carliva z xda-developers. Śmiga aż miło :mrgreen:
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez FOC » piątek, 20 grudnia 2013, 12:30

Czy ktos z was uzywal ladowarki Od samsunga galaxy? Koncowka pasuje.
FOC

Postprzez grendel » sobota, 21 grudnia 2013, 00:52

@up Pasuje. Ja ładowałem z Samsung Galaxy Ace 2 mojej żony. Trwa trochę dłużej (mniejszy prąd ładowania) ale wszystko ok. Wydaje mi się również, że z ładowarki Samsunga bateria dłużej trochę trzymała. Ale to może być tylko złudzenie...

Mam jeszcze jeden adapter likwidujący "zły" dźwięk w ZTE V967S do odstąpienia. Info na priv. Pisane przez Tapatalk.
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez brt0555 » sobota, 21 grudnia 2013, 01:23

Ten zły dźwięk słuchawek to tylko w zależnosci od modelu słuchawek, czy ten model tak ma poprostu? Czy może całe zte tak mają?
brt0555

Pochwały: 2

Następna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE