• Reklama

Pusta paczka...

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Pusta paczka...

Postprzez kubaratan » 20 maja 2014, o 20:16

Szczerze to też nic z tego nie rozumiem... Po pierwsze podałem nazwę towaru jaki zakupiłem a po drugie u kogo i myślałem, że link do aukcji jest zbędny. Wystarczy tylko kilka sekund i mamy znalezioną stronę aukcji dzięki tym danym. Wystarczy naprawdę tylko chwila i trochę chęci. Niestety najbardziej nie rozumiem całego tego sporu bo jeśli ktoś chce zobaczyć gdzie kupiłem dany przedmiot ok jego sprawa może do czegoś jest mu potrzebny ale po co zaraz te przepychanki? Można grzecznie przekazać swoje zdanie o tym, że kradzież przesyłki nie była powiązana ze sprzedającym ale po ... na siłę przekonywać kogoś do swojej "racji"?

Chyba wszystko co było do napisania, już tu zostało napisane. Zamykamy?
kubaratan

Reklama

Re: Pusta paczka...

Postprzez marx » 21 maja 2014, o 14:36

zamykamy
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI