• Reklama

Punkty za zarejestrowanego znajomego

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Punkty za zarejestrowanego znajomego

Postprzez maxx » 16 sie 2014, o 14:13

na aliexpress można zbierać punkty za "zaproszonych znajomych". Trzeba opublikować link na Facebooku do jakiegoś produktu lub po prostu na stronę główną. Każda osoba która zarejestruje się z tego linku daje nam 50 punktów. Z mojego linku zarejestrowało się 2 kolegów. Minęło kilka godzin a ja punktów nie dostałem. Dodatkowo jeden kolega chce coś kupić, a za to jak on kupi też dostanę punkty. Może ktoś zna szczegóły tej akcji,po jakim czasie zatwierdzają itp, albo ja coś zrozumiałem?
http://activities.aliexpress.com/help-points.php
maxx

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Punkty za zarejestrowanego znajomego

Postprzez ebola1972 » 16 sie 2014, o 14:19

Na kupon 5 i 10$ natrzepiesz punktów w 5 minut grając w gierkę ze statkiem. Kupon na 20$ nie jest już aktywny.

Wysłane z Onda V975m
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez Chomik » 16 sie 2014, o 14:57

To jest inny rodzaj punktów chyba ;)
Chomik

Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Postprzez maxx » 16 sie 2014, o 16:13

kuponu 10$ już nie ma. Mi chodzi o zupełnie inne kupony. Te punkty z gry nie maja nic wspólnego z tymi o które mi chodzi. Próbowałem pogadać z nimi w tej sprawie na czacie, ale w sprawie kuponów kazali mi napisać na e-mail, a na poczcie w ogóle nie odpowiadają.
maxx

Postprzez M4NGO » 17 sie 2014, o 18:16

@maxx wiem o jakie kupony ci chodzi mój znajomy tez się zarejestrował ale nie dali mi punktów ;(

Kura pazurem to napisała, SIII LTE Tapatalkiem wysłała!
M4NGO

Telefon:: S3 LTE
ROM: Stock

Postprzez maxx » 18 sie 2014, o 00:02

Miałem szczęście i po ponownej próbie rozmowy na czacie trafiłem na ogarniętego faceta.Mimo że zajęło mu prawie 10 minut znalezienie odp czemu nie przyznano mi punktów to wreszcie napisał, że ich pracownik nie dokonał jeszcze weryfikacji. Aliexpress sprawdza dość dokładnie zarejestrowanych znajomych żeby nie nabijać punktów, zresztą mają możliwość odmowy przyznania punktów z powodu naruszenia regulaminu lub po prostu bez podawania przyczyny, a nawet jak przyznają to mogą później zablokować możliwość wykupienia kuponu.
maxx

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić