• Reklama

Przypadkowo zamówiona druga rzecz

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Przypadkowo zamówiona druga rzecz

Postprzez royal281 » 28 sie 2014, o 11:19

Witam, przypadkiem u innego sprzedawcy zamówiłem taki sam produkt jak u innego tydzień wcześniej. Nacisnałem cancel i podalem powód jednak sprzedawca odrzucił moją prośbę o anulowanie zamówienia. Co zrobic?
royal281

Telefon:: lg

Reklama

Re: Odp: Przypadkowo zamówiona druga rzecz

Postprzez dytruff » 28 sie 2014, o 11:23

Nic

Wysyłane z mojego ZTE V975 za pomocą Tapatalk 2
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Re: Przypadkowo zamówiona druga rzecz

Postprzez fake4r » 28 sie 2014, o 11:27

Jak nie zapłaciłeś to nic nie rób, zamówienie samo wygaśnie po czasie.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez royal281 » 28 sie 2014, o 11:29

Chodzi o to że zapłaciłem. Chce anulować zamówienie i dostać z powrotem moje pieniądze
royal281

Telefon:: lg

Postprzez Gravis » 28 sie 2014, o 12:23

Masz przycisk cancel

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez tranc » 28 sie 2014, o 13:55

royal281 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Napisz Chińczykowi, żeby nie wysyłał, bo i tak odeślesz paczkę i będzie full refund.

Jak już wysłał to klops ;)
tranc
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Redmi Note
ROM: MIUI

Postprzez julk1 » 30 wrz 2014, o 09:49

Mam podobny problem. Zamówiłem jeden produkt, a nastepnie u tego samego sprzedawcy kilka innych i ponownie ten sam produkt co poprzednio. Napisałem do sprzedawcy o pomyłce i stwierdził, że też ją zauważył. Drugie zamówienie zostało zrealizowane i wszystko jest OK. Jednak pierwsze zamówienie, na tę jedną rzecz, cały czas "wisi". Nie opłaciłem go i nie wiem, jak mam je skasować. Nie widze przycisku "Cancel". Co mam robić? czekać aż wygaśnie? Nie dostanę negatywa?
julk1

Telefon:: Sony

Postprzez hellhammer » 30 wrz 2014, o 09:55

cos nie rozumie jak mozna sie pomylic i zaplacic :D?
Cos krecisz Panie, poprostu sie rozmysliles i chcesz sie teraz wycofac. Zamwaiales tydzien wczesniej jakis produkt, tydzien ponizej niby klikasz ten sam produkt zeby kupic? A potem jeszcze placisz:D?
Wez nie sciemniaj!
Ja rozumie mozna omylkowo kliknac przycisk buy ale dalej nie majac zamiaru kupowac danego produktu , przeciez trzeba zanaczyc i przejsc od platnosci, a tutaj o pomycle nie ma mowy :D
Wiec sie nie dziwie chinolowi, ze nie chce anulowac sprzedazy. Ja dalej na jego miejscu bym sie upieral i nie dał Ci zadnego refund.
Nie nawidze takich kretaczy. Albo nie przemysli zakupow i potem nagle niby wypadly wydatki :D tak jak na allegro tak robia, albo zobaczyles lepsza oferte.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fake4r » 30 wrz 2014, o 11:00

julk1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak nie opłaciłeś to samo wygaśnie to zamówienie, nie musisz nic robić. Tam masz czas odliczany do końca transakcji, po prostu zostaw tak jak jest.

Autor postu otrzymał pochwałę
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI