• Reklama

Przydatne aplikacje na Tablet

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Przydatne aplikacje na Tablet

Postprzez kajek » wtorek, 14 stycznia 2014, 20:50

Od około 3 miesięcy posiadam tablet Shiru Shogun 10. Sprawuje się naprawdę bardzo dobrze. Zapłaciłam za niego około 1k zł z xkoma. Znacie jakieś przydatne gry i aplikacje które warto zainstalować? Na co dzień studiuję filologię angielską....
kajek

Reklama

Re: Przydatne aplikacje na Tablet

Postprzez penkpiter » środa, 15 stycznia 2014, 15:47

Bardzo ciekawy tablet z mocnymi parametrami technicznymi. Też zastanawiałem się nad zakupem tego sprzętu. Miałem go już nawet w ręce i testowałem ale ostatecznie zdecydowałem się na Note II. Wracając do gier i aplikacji to pójdą na nim wszystkie gry które pójdą na smartfonach. Przecież to ten sam system, tyle tylko, że tablety są większe. Chociaż patrząc na Xpieria z Ultra (6,44'), niedługo nie będzie różnic pomiędzy tabletem a smartfonem.
Jeżeli chodzi o aplikacje użytkowe to mi najbardziej przydają się te do wykonywania przelewów bankowych (mBank). Korzystam również z iKasa - obecnie można płacić przy jej pomocy w Biedronce, w przyszłości ma być tego więcej. Sprawdza się również u mnie yanosik - taka tam nawigacja z informacjami co się dzieje na drodze. Gry to przede wszystkim GTA: SAN Andreas V (trzeba za nią zapłacić, ale warto), grywam też w warcaby, szachy, sudoku oraz słynne Angry Birds Star Wars II. Gier i aplikacji możesz poszukać na http://yourapps.info/aplikacje-na-tablet
Jest to witryna z recenzjami, możesz tam trafić na prawdziwe perełki.
penkpiter

Powrót do TABLETY