• Reklama

Przycisk on/off do G2F

Przycisk on/off do G2F

Postprzez cieplasek » poniedziałek, 23 lutego 2015, 09:52

Witam. Mam pytanko. Wiecie gdzie można kupić przycisk on off do G2F. Mój 8-miesięczny synek za mocno się bawił telefonikiem i teraz nie działą dobrze przycisk on/off. Szukałem na alli ale wszędzie jest do innych modeli :(.
cieplasek

Reklama

Re: Przycisk on/off do G2F

Postprzez INTseed » poniedziałek, 23 lutego 2015, 12:50

Napisz do gościa u którego kupiłeś tel. albo do jakiegoś innego.

Wysłane z mojego H60-L02
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez Venn » poniedziałek, 23 lutego 2015, 13:11

cieplasek napisał(a):Witam. Mam pytanko. Wiecie gdzie można kupić przycisk on off do G2F. Mój 8-miesięczny synek za mocno się bawił telefonikiem i teraz nie działą dobrze przycisk on/off. Szukałem na alli ale wszędzie jest do innych modeli :(.

Tymczasowo możesz użyć aplikacji do przemapowania funkcji przycisku power na inny (np. głośności) - w gravitybox jest opcja wybudzania przyciskami głośności, a blokować możesz używając innej aplikacji (np. w GB jest opcja podwójnego tapnięcia na pasek stanu, button savior chyba też ma jakieś znośne rozwiązanie).
Oszczędzi Ci to nerwów w czasie czekania na nową część.
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42

Postprzez cieplasek » poniedziałek, 23 lutego 2015, 17:44

Dzięki za pomoc. Niestety w GB po zmianie przycisku power na przycisk głośności telefon wybudzanie jest tylko po chwili od blokady. Gdy telefon jest w "głębokim śnie" niestety przycisk Volume nie działa :(
cieplasek

Postprzez cieplasek » czwartek, 12 marca 2015, 11:07

Witam. Znalazłem w końcu włącznik. Zamówiłem i wymieniłem. Ale cenią sobie za części zamienne . Mały włącznik a kosztował 5,5 dolców :(
cieplasek

Powrót do Pomoc techniczna