• Reklama

Przesyłka wysłana na inny adres

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Przesyłka wysłana na inny adres

Postprzez ar2r21 » 3 gru 2014, o 01:57

Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać. Jestem nowym użytkownikiem forum. Zrobiłem już parę zakupów w Chinach, Do tej pory nie miałem problemów. Teraz spotkała mnie taka sytuacja. Zakupiłem towar na Aliexpress. Po sprawdzeniu statusu przesyłki na stronie Poczty Polskiej okazało się, że przesyłka dotarła już do Pabianic (ja mieszkam we Wrocławiu) i została tam odebrana. Czy ktoś z Was miał już taką sytuację? Co moglibyście mi w tej sprawie poradzić.

Artur
ar2r21

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Przesyłka wysłana na inny adres

Postprzez HooCairs » 3 gru 2014, o 01:59

Skontaktuj się ze sprzedawcą, czasami chińczycy podają fałszywy tracking by zyskać czas na wysłanie paczki.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez wacie72 » 3 gru 2014, o 10:14

Powiedz co kupiłeś , albo wystarczy ile za to zapłaciłeś.
Jest możliwość ze numer masz kogoś innego a Twoja przesyłka jako nierejestrowana na dniach dojdzie do Ciebie.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez tomek101279 » 3 gru 2014, o 11:06

zakładaj spor dostaniesz full refund zrob zdjecie z adresem do wysyłki i z numerem gdzie dotarła. Miałem tak kilka razy 3-4 tak naprawde dotarła tylko jedna chinczyk wysyłał nie rejstrowane a dawał jakies stare numery
tomek101279

Pochwały: 3
Telefon:: gionee e7
ROM: 4,2,2

Postprzez yusuf » 3 gru 2014, o 12:57

Miałem dokładnie taki sam przypadek, przesyłka poszła do innego miasta i tam zostawiono awizo, po czym została odebrana. Okazało się, że majfrend podał mi tracking innej osoby, a do mnie przesyłka przyszła po kilku dniach. Tak czy inaczej kontaktuj się z majfrendem
yusuf

Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu G4s | Monster

Postprzez ar2r21 » 3 gru 2014, o 21:55

Wysłałem zapytanie do sprzedawcy. Jak się coś wyjaśni dam znać.
ar2r21

Telefon:: Samsung

Postprzez Natalia333 » 4 gru 2014, o 12:56

Witam ja rowniez mam ten sam problem . 2 rzeczy zakupione u 2 innycg sprzedawcow sprawdzajac gdzie jest paczka pokazuje mi calkiem inne miejsce w polsce i ze zostala juz odebrana. jednego z sprzedawcow zapytalam pare dni temu odpowiedzi nie otrzymalam wiec dzis postanowilam otworzyc kazdemu spor . Czy mial ktos juz takie sytuacje na aliexpress? Sa tez numery przesylek ktorych ani na chinskiej ani na polskiej stronie nie moge sprawdzic tak jakby numer nie istnial :/
Natalia333

Telefon:: 515515515

Postprzez blue_voyager » 4 gru 2014, o 13:07

Przecież masz odpowiedź w postach powyżej.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez hellhammer » 4 gru 2014, o 13:09

tomek101279 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i po ch... nie moze poczekac chwile dlzuej? Ech cwaniak z Ciebie i tyle. Zal mi Ciebie człowieku. Typowe Ormo.... Dostales paczkie i co az tak Cie to boli ze co 5 minut nie mogłeś sprawdzac gdzie jest paczuszka?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI