• Reklama

Przedwczesny komentarz

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Przedwczesny komentarz

Postprzez giepard » 14 kwi 2014, o 13:44

Cześć,

Też zamówiłem ten sam telefon u tego sprzedawcy i cały czas czekam na aktualizację statusu przesyłki. W temacie o śledzeniu wyczytałem, że poczta NL jest najszybsza. Moja paczka została zarejestrowana 08.04.2014 a zakupiona 05.04.2014 - jak do tej pory nic się nie dzieje. Wendy pisała, ze paczkę wysłała, ale na status (aktualizację) czeka się 5-7 dni ?? Ktoś coś moze napisać o tym sprzedawcy?

Store: HUAMEI XIONGDI TECHNOLOGY CO., LTD.
giepard

Telefon:: Huawei

Reklama

Postprzez Andrewko » 14 kwi 2014, o 16:39

Jeśli macie pocztę Nl to sprawdźcie pod tym linkiem. Mi tylko tu wyświetliło do momentu przeładunku w hubie w Holandii.

http://springglobalmailtracker.com/

Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Postprzez giepard » 14 kwi 2014, o 16:45

Dzięki za odp.

Na stronce którą podałeś wyświetla mi, że paczka jest zarejestrowana i Shipment Despatche. Natomiast brak trackingu dla paczki. Sprawdzałem, na w/w stronie, singposcie i na holenderskiej postnl ( tam wcale nie znajduje barcoda wprowadzonego do systemu).

Na pewno paczka jest zarejestrowana, bo wyświetla mi prawidłowe dane. Ale jak na paczkę holenderską, która opisywana jest jako najszybsza to status zmienia się bardzo długo - w SGpost miałem zdecydowanie szybciej.:)
giepard

Telefon:: Huawei

Postprzez Robbo » 14 kwi 2014, o 16:47

Ale zobaczysz jak szybko przyleci. Lux-torpeda

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez Andrewko » 14 kwi 2014, o 16:51

Przeczytaj mój post. Paczka jest w drodze do Holandii. Jak dotrze to wtedy pokaże się tracking na PP i post.nl

Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI